İçeriğe atla

Türkiye'nin En Beğendiğiniz Büyük Şehri ?

Mustafa

Türkiye'nin En Beğendiğiniz Büyük Şehri ?  

2 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

ordan burdan göç edenler olmasa :D istanbulu istanbullulara bıraksalar ne bu kadar kalabalık olur nede olay çıkar :D

melihten ırkçı açıklamalar. : ))

bence istanbul farklı kültürleriyle güzel.

Irkçılıkla hiç alakası yok her türlü insanı severim her mezhepten arkadaşımda var ama kendi doğduğu büyüdüğü yer dururken istanbula özenip gelen harcanan bir sürü insan var ve bunlar kalabalık yapıyor zaten şehir nufusu çok yüksek bunlarda eklenince baya çekilmez bir hal alıyor en kötü örneği veriyorum metrobüs durakları

kimse mutlu olduğu, iyi yaşadığı yerden ayrılmak istemez ki. mecburiyetten geliyor herkes. ayrıca koskoca şehre insanları sığdıramayan belediyeyi suçlamak lazım bahsettiğin konuda.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 138
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

istanbul göç edenlerle güzel bence. farklı farklı her kesimden insan. ben daha başka bi şey istemem, bundan güzel ne varki

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Evet bir kültür mozaiği..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstanbul'a göç edenleri eleştirmek çok saçma geliyor bana. Siz aslen İstanbullu musunuz sanki?

doğma büyüme istanbulluyum şişli .

Bende doğma büyüme İstanbulluyum ama ailem Trabzonlu.

Sen de bu durumda değil misin? Sen göç etmesen de ailen bir yerleden gelmiş yerleşmiş. Bunun sonunucunda sen de göç sonucunda İstanbul'da yaşıyorsun. O yüzden kendip yapıp başkalarına artık gelmeyin demek doğru gelmiyor bana.

Ha benim atalarım da İstanbullu dersen orası ayrı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

insanları tanımadan ırkçı demek çok komik birşey hayır yani ben görüşümü söyledim ırkçımı oluyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstanbul'a göç edenleri eleştirmek çok saçma geliyor bana. Siz aslen İstanbullu musunuz sanki?

doğma büyüme istanbulluyum şişli .

Bende doğma büyüme İstanbulluyum ama ailem Trabzonlu.

Sen de bu durumda değil misin? Sen göç etmesen de ailen bir yerleden gelmiş yerleşmiş. Bunun sonunucunda sen de göç sonucunda İstanbul'da yaşıyorsun. O yüzden kendip yapıp başkalarına artık gelmeyin demek doğru gelmiyor bana.

Ha benim atalarım da İstanbullu dersen orası ayrı.

Aaaa anne tarafından hemşehrimsin

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

IRKÇI MELİHİNİZ ŞUANDA SİTEDEN AYRILIYOR

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> SİZE MİLLİYETÇİ MİLLİYETÇİ TAKILIN ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> SİZE MİLLİYETÇİ MİLLİYETÇİ TAKILIN ...

saka yapıyosun deme saçmalama
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Üfff Melih

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstanbul'da yaşamasaydım belki de Türkiye'nin hiçbir şehrinde aynı yerde oturup da bu kadar farklı kimlikteki arkadaşlarıma sahip olamazdım. Gürcü'sünden Kürt'üne, Rus'undan Çerkes'ine. Din açısından Şii arkadaşım bile var Çiler diye. Ateist'i de var. Ne biliyim ben cidden şanslı hissediyorum kendimi. Bunu da yazayım dedim, böyle büyüdüm ne hoş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...