İçeriğe atla

Türkiye'nin En Beğendiğiniz Büyük Şehri ?

Mustafa

Türkiye'nin En Beğendiğiniz Büyük Şehri ?  

2 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

[align=center]İzmir, Dünyanın En Yaşanabilir 6. Şehri...[/align]

[align=center]Bir araştırma ve analiz şirketinin yaptığı çalışmanın raporuna göre, İzmir en yaşanabilir şehirler listesine 6. sıradan girdi.

Listede ki çoğu büyük metropolü geride bırakarak kendine 6. sırada yer bulan İzmir, özellikle baskıdan uzak, ucuz yaşam koşulları ve özgürlük konularında, araştırmayı yapan uzmanlardan tam puan almayı başardı.

Uzmanlar seçim yaparken, ekonomik ferahlık, insan davranışları, siyasi görüş ve ulaşım kolaylığı gibi 15’ten fazla kriteri göz önüne aldıklarını belirttiler. Listede yer alan iki Türk şehrinden biri olan İstanbul ise kendine 48. sıradan yer buldu.

Dünyanın en yaşanabilir şehirlerinde ilk 10 ise şu şekilde ;

1. Melbourne, Avustralya

2. Viyana, Avusturya

3. Vancouver, Kanada

4. Toronto, Kanada

5. Adelaide, Avustralya

6. İzmir, Türkiye

7. Helsinki, Finlandiya

8. Auckland, Yeni Zelanda

9. Zurih, İsviçre

10.Kopenhag, Danimarka[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra...
  • İleti 138
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Eglenilecek sehirler var, evlenilecek sehirler var. Kim bu bize sormadan adimizi koyup sinif sinif ayiranlar?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bi kere nilüfer belediyesi de avrupa mükemmellik ve kalite ödülüne sahip tek belediye tamam mii!!1!1!!1

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> böö

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gidip görmedim fakat önyargılarımla konuşmam gerekirse 3-5 tane yaşanabilir şehir var ülkede. Onlar da İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir falan. Ben İzmir'den, Denizli'ye gittiğimde bile kültür şoku yaşadım, bazı şehirleri tahmin bile edemiyorum o yüzden.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Chicago

(Cok elitim)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Adam Türkiyede en beğendiği şehir olarak chicago'yu seçti 

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sivaslıların tamamı Sivas'ta olsalar Sivas Ankara'yı da sollardı İstanbul ile arasında 3 milyon falan kalırdı

Sivaslıların yarısı Sivas'ta olsa nüfus yönünden İzmir'i çok rahat sollar, hele bayram günleri Sivas çok kalabalık oluyor 58 plakadan çok farklı plakalı araçlar var

Sivaslıların tamamı Sivas'ta olsa

Sivas başkent, Sivasspor şampiyon olurdu.

Ülkemizin yarısı Sivaslı olsa

Bayraklar gönderde, bayramlar şen olurdu.

Sivaslıların tamamı Sivas'ta olsa

Dolar düşmüş, ülke ferahlamış olurdu.

Çevremizin yarısı Sivaslı olsa

Herkes birbirini sever, şenlik olurdu.

Pedriel Züreyfa - 3/A - Sivas İlköğretim Okulu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

:siritma:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Atatürk, başkent olması için önce Sivas'ı düşünmüştü ayrıca Pedriel'i anladımda Züreyfası ne ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sen yazdın, ben şiirleştirdim işte.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...