İçeriğe atla

Türkiye'nin En Beğendiğiniz Büyük Şehri ?

Mustafa

Türkiye'nin En Beğendiğiniz Büyük Şehri ?  

2 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 138
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

"Diğer" dedim. Şehri listede olmayan garibanlar, "Acaba bizim şehri mi kestetti?" diye sevinsinler diye.

izmir milliyetçiliği diye bir şey var.

İstanbul çok farklı sanki.

istanbul'da şehrine bağlanan çok insan yok ki.

Yine de birisi İzmir'i övdüğü an "İstanbul taa iyi." demeyen bi İstanbullu görmedim ben ömrü hayatımda.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şehirden şehire uçtum nafile yerin dolmuyor

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> emel şehiroğlu - şehirden şehire

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Diğer" dedim. Şehri listede olmayan garibanlar, "Acaba bizim şehri mi kestetti?" diye sevinsinler diye.

izmir milliyetçiliği diye bir şey var.

İstanbul çok farklı sanki.

istanbul'da şehrine bağlanan çok insan yok ki.

Yine de birisi İzmir'i övdüğü an "İstanbul taa iyi." demeyen bi İstanbullu görmedim ben ömrü hayatımda.

o farklı. altta kalmamak için olabilir o. ama izmirliler her konuyu izmir'e bağlıyor. kıl oluyorum.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yok yok İstanbullular da öyle. Ondan iki şehir genjleri internette kapışıyo böyle. Bak garibim Ankara gençlerine? Sesleri çıkıyor mu? Dertlerini içlerine attıklarından oluyo hep bunlar;

yok yok değil kesinlikle. neyse gittikçe izmirlilerden nefret ediyorum. çok salak muhabbetleri var bu konuda.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ankaraaam memleketim

sebep derseniz bilmiyorum orası bana farklı geliyor akrabalarımın hepsi orada belki ondandır

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...