İçeriğe atla

İrem Derici'den single geliyor!

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]İrem Derici'den single geliyor!

Ses Türkiye yarışmasından tanıdığımız, başarılı performanslarıyla dikkat çeken İrem Derici'den single geliyor!

İrem Derici, "Bensiz Yapamazsın" isimli single çalışmasını çok yakında GNL Entertainment etiketiyle yayınlıyor. Klibi yayınlanan "Bensiz Yapamazsın" isimli şarkının sözleri Özlem Küçükyılmaz müziği ise unutulmaz sanatçı Melih Kibar imzalı. Şarkının klip yönetmenliğini Müfit Samık, görüntü yönetmenliğini ise Veli Kuzlu yaptı. Albüm kapak fotoğrafı Nihat Odabaşı tarafından çekildi.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

"Bensiz Yapamazsın"

Bensiz Yapamazsın, yalnız kalamazsın

Bence geri dönsen bu sonbahar

Vurdun beni yordun

Olsun ama kalbim

Durgun, deli bu aralar

Masada boş kadehler

Elimde bir çerçeve

Olmayan resmine ağlıyorum

Kolaysa gel sen unut

Bana can verir umut

Seninle gelen günü bekliyorum

Madem gidecektin

Yorgun düşecektin

Keşke daha önce yok deseydin

Bir gün geri döner

Derken ömür biter

Zaten ölümdü geceler

Masada boş kadehler

Elimde bir çerçeve

Olmayan resmine ağlıyorum

Kolaysa gel sen unut

Bana can verir umut

Seninle gelen günü bekliyorum

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayalet sevgilimi söyleyen kız mı bu?

Yok be o degil. O kiz hukuk okuyodu, mezun olunca muzigi birakti, sonra evlendi, simdi de avukatlik yapiyo.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hülyanın takımındaki kız değilmi bu sarışındı o zamanlar yanlış hatırlamıosam

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sarkiyi begenmesem de iyi olmus muzik piyasasina atilmalari. Bi donem yarismayla unlenip sonra butun yarismacilar yarismayla birlikte ortadan yok oluyo maalesef ulkemizde. Yetenek yarismalariyla une kavusan sarkici sayisi diger ulkelere oranla cok az insallah irem bu kotu kaderi yener

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Fotoğraf yerine resim diyen insanın samimiyetine inanmıyorum.

Resmin bir anlamı da "fotoğraf"tır.

O değil de sözleri çok kötü olsa da sevdim ben melodiyi ve alt yapıyı. Severdim bu kızı da, Zeynep Casalini havası var.. Tutmaz ama.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...

Gizlenmiş İçerik

Bu da yeni sıngılıymış. Yeni Sıla olmaya çalışıyo sanırım. Sezen Aksu bestesi, Mustafa Ceceli düzenlemesi. Kimden torpilli acaba?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...