İçeriğe atla

yerli yarışma O Ses Türkiye

Canala

Pinlenen İletiler

Özet'le Acun ve programlarını sevmiyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> yaptığı şeyi gördünüz mü siz ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Özet'le Acun ve programlarını sevmiyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> yaptığı şeyi gördünüz mü siz ?

Yoo ne yaptı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20"> .............
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yetenek sizsizniz programına bir çocuk katılıyor ve üstünde beşiktaş forması var beşiktaş amblemini kapatacağına türk bayrağını bantlayıp kapatıyorlar

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> kimsenin de sesi çıkmıyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha, bence kasti degildir o. Hani oyle bi sey neden yapsın ve niye bunu goze alsın anlayamadım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...