İçeriğe atla

yerli yarışma O Ses Türkiye

Canala

Pinlenen İletiler

Soner'in yorumlarına bakıyorum arada kayıp şehir izlerken kahkaha atıyorum düşünün

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ayda'ya bu kadar yanlış şarkılar verilebilirdi.

Murat Boz düetinde ve Delikanlım'da degistiresim geldi kanalı, yazık ettiler kıza

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Berkan ve Onur elendi.

Ayda ve Mustafa son performanslarını sergileyecek ve biri 1. olacak. Haydi bakalım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ayda'nın sesi güçlü tamam da biraz kulak vereymiş keşke Allah. Detonelilkten ölecekti. Bence diğer adam kazansın. Daha tutarlı söylüyor.

o adam daha tutarlı ıkınıyor bence. ağzını açmadan söyleyengillerden.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ayda'nın sesi güçlü tamam da biraz kulak vereymiş keşke Allah. Detonelilkten ölecekti. Bence diğer adam kazansın. Daha tutarlı söylüyor.

Ahaha :haha: E tarzları çok ayrı bilindiği üzere. En azından yorumu daha çok yakışıyor kendi tarzına. Tutarlıdan kastım ''ses'' zaten. Melodik olarak yani. Sesin gürlüğü falan değil.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ahaha :haha: E tarzları çok ayrı bilindiği üzere. En azından yorumu daha çok yakışıyor kendi tarzına. Tutarlıdan kastım ''ses'' zaten. Melodik olarak yani. Sesin gürlüğü falan değil.

doğru okuyor olabilir. tiksinç bi sesi var bence. ahmet kaya'nın kemikleri sızlıyor.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şişşşşt sessiz olun. Hadise'yi uyandıracaksınız

Gizlenmiş İçerik

erkam'a bakar uyanır

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20">

nasıl sıkılmış belli değil, bu saatten sonra erkam da kurtaramaz onu. kafası hoş gibi duruyoe oturdugu yerde

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...