İçeriğe atla

yerli yarışma O Ses Türkiye

Canala

Pinlenen İletiler

Hülya gidip yerine Burcu Güneş gelmeli.

Keske olsa oyle bir sey. Akademi Turkiye'de de juriydi degil mi Burcu?

evet ama sanırım kanal 1'de yayınlanandı jüriydi.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben o yarismayi hic izlemedim ama hatirliyorum oyle bir seyler. Kanal 1 tam bir fiyaskoydu TNT gibi.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben o yarismayi hic izlemedim ama hatirliyorum oyle bir seyler. Kanal 1 tam bir fiyaskoydu TNT gibi. :D

dünya kupasını yayınlamışlardı:D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet Kanal 1'de jüriydi ve program tam bir faciaydı cidden

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Burcu, Metin özülkü, Ayşegül Aldinç ve Yüksel Aytuğ başta olmak üzere 6 tane jüri vardı. 1.yi bile hatırlamıyorum

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet Kanal 1'de jüriydi ve program tam bir faciaydı cidden :D Burcu, Metin özülkü, Ayşegül Aldinç ve Yüksel Aytuğ başta olmak üzere 6 tane jüri vardı. 1.yi bile hatırlamıyorum :D

kıro sesler vardı hep:D
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ünlüler çiftliği çok komikti ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ahahah ahu tuğba hilal cebeci

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ünlüler çiftliği çok komikti ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ahahah ahu tuğba hilal cebeci

Gizlenmiş İçerik

O programdan aklımda kalan tek şey Güllü'nün pencereyi açıp, Banu Alkan'ın üstüne uçmaya çalışması ahahahah

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Engelleri aşmak için ekran başına!

Gizlenmiş İçerik

Yayın Günü: 2 Mart Cumartesi

Yayın Saati: 23.30

Mustafa Sandal, Hadise, Murat Boz ve Hülya Avşar'dan oluşan jürisiyle ‘ O Ses Türkiye’ bu gece çok özel bir amaç için ekrana gelecek. Cumartesi gecesi canlı yayınla ekrana gelecek programda O Ses Türkiye’de finale kalan yarışmacılar engelli vatandaşlarımızla birlikte düet yapacak.

Engelliler için sahnedeler…

Gecede düet yapacak O Ses Türkiye yarışamacıları; Mustafa Bozkurt, Ayda Mosharraf, Berkan Taşkın, Erkam Aydar, Onur Uğuş, Ertunç Tuncer, Selin Ataş ve Eren Şenay.

Star, Acun Medya ve TESYEV’in (Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı) ortaklaşa gerçekleştireceği yardım amaçlı yayında ekran başındaki izleyiciler müzik ziyafeti yaşayacak ve geceden elde edilecek gelir TESYEV’in ihtiyaçları için kullanılacak.

SMS’ler TESYEV için…

O Ses Türkiye’nin dereceye giren yarışmacıları da şarkılarıyla renk katacağı programda ekran başındaki izleyiciler SMS yoluyla bağış yapabilecek ve toplanan yardımlar Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı’nın hizmetleri için kullanılacak.

"Destek" Yaz 5633'e gönder

Bu servis Avea, Turkcell, Vodafone için geçerlidir.Her mesaj karşılığı 5 TL bağışta bulunabilirsiniz. Gönderilen SMS ücreti tarifenize göre 2 SMS ücreti ile ücretlendirilir.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

[align=center]O Ses Türkiye'nin Yeni Jüri Üyesi Belli Oldu[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Çıkarttığı her albümüyle müzik piyasasına yön veren Türkiye’nin en güçlü yorumcularından Ebru Gündeş, O Ses Türkiye’nin juri koltuğuna oturuyor.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...