İçeriğe atla

yerli yarışma O Ses Türkiye

Canala

Pinlenen İletiler

Mustafa kazandı. Valla Ayda'ya bu hafta yazık ettiler o şarkılarla. Ama sevindim Mustafa adına, verilen şarkıları hakkıyla okudu güzelce bence. Bakalım kac hafta surecek popisi?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ayda daha cok parlayacak ama simdiden soyliyim bunu. Kliplerini gorecegimizi ve tutacagını hayal ediyorum nedense

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben dedim size adaşım kazancak

Gizlenmiş İçerik

Bu ETSC'yi de sen kazanmıştın zaten, tahmin etmeliydik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@ceriLevis

O Ses Türkiye bittiğine göre entelektüel çizgimize geri dönebiliriz.. ne diyorduk? yahu Verdi'nin La traviata operası da adeta bir şölen..

bu moddayım hahahahaha

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence hülya kaçsın

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ben bıktım heryerde görmekten

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kim kazandı sinirliydim onlara izlemedim bugünde

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçen seneye göre daha sönük geçti, o kesin.

Hülya'yı ordan cıkarsan, bacadan cıkar Melih

Gizlenmiş İçerik

Hadise'yi antipatik bulma noktasına gelmiştim, Allah aşkına Belçika'ya gitsin az valla daha cok sevicem kızı

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...