İçeriğe atla

İsviçre 2013 : Takasa - You And Me

Uğur

PUANINIZ?  

18 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 184
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Eurovisionda Şarkıya Ve Sese Oy Verilmiyor ki En Acayip Şovu İLGİ ÇEKİCİ Şovu kim yaaprsa o kazanıyor sesle şarkı kazansaydı geçen yıl rona nina pastora ilk 3 te olurdu

babaneler 2 . oldu isviçrede yaşlı amcasıyla doğru strateji izledi o yaşlı amca sayesinde ilk 3 te bile olabilirler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

AYRICA FAVORİM :CARROUSELDİ

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovisionda Şarkıya Ve Sese Oy Verilmiyor ki En Acayip Şovu İLGİ ÇEKİCİ Şovu kim yaaprsa o kazanıyor sesle şarkı kazansaydı geçen yıl rona nina pastora ilk 3 te olurdu

babaneler 2 . oldu isviçrede yaşlı amcasıyla doğru strateji izledi o yaşlı amca sayesinde ilk 3 te bile olabilirler

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Engelbert amcamızı hatırlatmak istiyorum.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> :( Carrousel varken bu şarkı nasıl birinci oldu? Bir kere şarkının başlangıcı iğrenç. İlerisi fen değil. Bu yüzden şarkı vasatın biraz üstünden daha fazla hareket edemiyor

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melissa Lopez'e çok yazık olduğunu düşünüyorum. Yarışma öncesinde bolca takip ettim onu ve çok emek verdi, şovu da bence gayet orijinaldi. Etkileyici bir performanstı ama ilk 3'e bile giremedi. Benim anlamadığım. Bütün jürinin favorisi Melissa Lopez'di. Nasıl oldu da ilk 3^'e çıkamadı.

Seçilen Heilsarmee ve şarkısı "You and me" de iyiydi fakat bence Eurovision'da bir şey yapamayacaklar bu sene de. Ellerine gelen derece fırsatı - Melissa Lopez - ittiler resmen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melissa Lopez'e çok yazık olduğunu düşünüyorum. Yarışma öncesinde bolca takip ettim onu ve çok emek verdi, şovu da bence gayet orijinaldi. Etkileyici bir performanstı ama ilk 3'e bile giremedi. Benim anlamadığım. Bütün jürinin favorisi Melissa Lopez'di. Nasıl oldu da ilk 3^'e çıkamadı.

Seçilen Heilsarmee ve şarkısı "You and me" de iyiydi fakat bence Eurovision'da bir şey yapamayacaklar bu sene de. Ellerine gelen derece fırsatı - Melissa Lopez - ittiler resmen.

kesinlikle harfi harfine katılıyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]İSVİÇRE ULUSAL FİNALİ DETAYLI SONUÇLARI[/align]

1. Heilsarmee-You and Me- %37.54

2. Carrousel-J'avais Rendez-Vous- %17.26

3. Jesse Ritch-Forever & A Day- %11.75

4. Melissa-The Point of No Return- %9.72

5. Chiara Dubey-Bella Sara- %9.04

6. Nicolas Fraissinet-Leve-toi- %6.55

7. Anthony Bighead-Do the Monkey- %5.66

8. Nill Klemm-One My Way- %1.69

9. Ally-Catch Me- %0.79

Kaynak:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melissa ve Nicolas ilk 3e girmediyse ben bir şey demiyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nicolas kazanmalıydı! bence bu sene ilk 2 şarkı fiyasko umarım bundan sonrakiler güzel olur seçimler hiç hoşuma gitmiyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başından beri favorim Melissa Lopez Marro idi moralim gerçekten cok bozuk ilk defa ulusal finalde elenen bir sarkı için gözlerim doldu o derece 2 aydır bu ulusal finali bekliyordum sırf Melissa için . Melissa kazanmalıydı şarkısını showunu bir kenara bırak kadın cok sempatik biri boyle havalı biride değil twitterdan bana cevaap vermesi bu durumu acıkca gosteriyor . Cok yazık oldu cok . Bir Nikki Ponte - I dont wanna dance te bu kadar üzülmüştüm simdi de Melissa - The point of no return e duygularımı anlatamıyorum gercektem 5 jüriden 3 ü resmen favorim Melissa dedi diğer ikisi de Melissa yı begendiğini söyledi keske jüri oylaması da olsaydı. Performansıda gayet iyiydi sadece heyecandan kaynaklanan bir problemden dolayı sesi fazla cıkmadı ama sonlara doğru toparladı kısacası MELISSA KAZANMALIYDI ! İsviçre deki akrabalarımda bnim için Melissa ya oy atmıstı lakin kanaatimce isvicrede milliyetçi toplum baskın cıktı ve Melissa İspanyol oldugundan dolayı ve Babuskilerin aldıgı sonucu dusunerek Heilsarmee yollandı sarkı kötü değil hatta benim cok sevdiğim ve finalde olmasını istediğim bir şarkıydı finale cıktı bu yeterdi bana ama kazandı ... Sadece yazık diyorum kocaman bir YAZIK ! 2011 de de İspanya Destino Eurovision da Melissa mın hakkını yedi işte 2011 İspanya ikincisi Melissa ve şarkısı EOS !

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben çok beğendim. Bu senenin dinlenebilir şarkılarından biri geldi bana kalırsa. Altyapı çok zengin olmamasına ragmen uyumlu olmus. Vokaller iyi. Nakarat kısmı bence hoş . Kontrbass'ın bas kısımlarını ''dım!!!'' diye tınlattığı kısımlar harika geliyor kulağa... Bu şarkıyı kulaklıkla dinlemek çok zevkli. İsviçre çoğu zaman güzel şarkılar ile gelmesine rağmen hak ettiği dereceleri alamamış bir ülke. Umarım bu sene finalde görebiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu ana kadar açıklanan şarkılar arasında EN İYİSİ!

Bu kadar hoşuma gideceğini düşünmemiştim inanki açarken. Gayet yerinde ve güzel bir seçim olmuş.

Diğer şarkıları henüz dinlemediğimden dolayı yorum yapamıyorum ama İsviçre pişman olmayacaktır bence seçiminden.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu ana kadar açıklanan şarkılar arasında EN İYİSİ!

Bu kadar hoşuma gideceğini düşünmemiştim inanki açarken. Gayet yerinde ve güzel bir seçim olmuş.

Diğer şarkıları henüz dinlemediğimden dolayı yorum yapamıyorum ama İsviçre pişman olmayacaktır bence seçiminden.

''inanki''

Gizlenmiş İçerik

inandım Can.

Gizlenmiş İçerik

:haha:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...