İçeriğe atla

İsviçre 2013 : Takasa - You And Me

Uğur

PUANINIZ?  

18 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 184
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

İsviçre de yapılan bir ankette Melissa Lopez % 44 lük bir oy oranı ile rakiplerine fark atmış

Benimde favorim Melissa Lopez - The Point Of No Return ! Melissa ya aşık oldum ! twitter üzerinden tweetlerime hep cevap verip rt yapasıda ayrı bi mutluluk benim için isvicre de ki akrabamla konustum benim yerime Melissa ya oy atsın diye saolsun beni kırmadı benim için oy atacak !

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

kazanmasını o kadar istiyorum ki anlatamam !

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence de üst sıraları hak ediyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ve melissa bunu yapabilecek kişi !

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İsviçre'nin şarkısı belli oldu!

İsviçre'yi Malmö'de ''Heilsarmee'' grubu ''You And Me'' şarkısı ile temsil edecek!

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şarkı çok güzel ben çok beğendim ama ulusal finalde ondan daha iyi olan şarkılar vardı Melissa ve ondan sonra çıkan adam gibi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İsviçre son yıllardaki en iyi seçimini yaptı bana göre. Bu yıl favorilerimden biri olacak. Keşke Türkiye yarışsaydı da oy atabilseydim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...