İçeriğe atla

İsviçre 2013 : Takasa - You And Me

Uğur

PUANINIZ?  

18 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 184
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

ayrıcada herkes bi tarafını yırtıo yok haksızlığa uğradı falan filan

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> resmen rezildi yani 2011 de

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> sıralamamda sonlardaydı o kadar abartılcak bişiy yok bana göre

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu Eurovision'u gerçekten sadece müzikten anlayan bilen egitimini almıs insanlar oylasa nasıl sonuçlar çıkardı çok merak ediyorum... Jestem performansı ile Magdelena bence sahneden indirilmeliydi o yıl... O kadar seyircinin önünde elbet çok zor şarkı soylemek. Detone olmamıs şarkının hakkını vermiş çok az sayıda insan var o yarısmada... ) bir Yohanna bir Patricia falan... sonra Madness Of Love ile İtalya 2011 ) yani ortada bir emek olsun ''müzik'' olsun yahu... cidden Eurovision'dan sogumaya basladm. Sanırım bana gore bir yarısma degil. En azından hakedenlerin hakkı yenildigi sürece uzak kalacagım gibime geliyor..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abi saçmalıyorlar gittikçe..... bu gidişle Eurovision falan da izlemeyecegim yemin ediyorum..

aynen ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> rap şarkı mı diyodum şimdi Eurovision da İsviçreye saygılar asdfghjk
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu Eurovision'u gerçekten sadece müzikten anlayan bilen egitimini almıs insanlar oylasa nasıl sonuçlar çıkardı çok merak ediyorum... Jestem performansı ile Magdelena bence sahneden indirilmeliydi o yıl... O kadar seyircinin önünde elbet çok zor şarkı soylemek. Detone olmamıs şarkının hakkını vermiş çok az sayıda insan var o yarısmada... ) bir Yohanna bir Patricia falan... sonra Madness Of Love ile İtalya 2011 ) yani ortada bir emek olsun ''müzik'' olsun yahu... cidden Eurovision'dan sogumaya basladm. Sanırım bana gore bir yarısma degil. En azından hakedenlerin hakkı yenildigi sürece uzak kalacagım gibime geliyor..

Müzik eğitimi almadım ama eğer sadece öyle olsaydı reitingler düşerdi. Haklısın elenmesi çok iyi oldu. Şarkı güzeldi ama söyleyemedi.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ay ne güzel şarkılar elendi harcandı kamyoncuların oyları yüzünden bi JESTEMEMİ Kaldık

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> vahvah

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok ama çok şaşırdım. Magdalena'nın İsviçre'nin ulusal finalinde yarışmasına. Şu an acayip şaşkınım. Şoklar şoku

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20">

Şarkıya gelince bir 'Jestem' değil ama çok güzel bir şarkı bu da. Pop/Rock zaten çok severim. Eğlenceli bir şov ile sunulur ve şarkı daha da geliştirilirse ulusal finali de kazanır, ESC'de finale de kalır. Jestem gibi zorlayıcı bir şarkı da değil, Magdalena güzel söyler bunu.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence Jestem'den guzel sarki neden begenmediniz anlamadim.

Şarkının 1.49'dan sonrası, o şov bölümünden sonra yavaşladığı yer acayip güzel acayip

Gizlenmiş İçerik

Ben şahsen çok sevdim. Geliştirilir bu şarkı daha

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkının 1.49'dan sonrası, o şov bölümünden sonra yavaşladığı yer acayip güzel acayip

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Aynen ben de begendim, zaten demo gibi duruyor daha bu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

jestemin yerini tutamaz ama ben de cok begendim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> bu sene isviçre ulusal finalindeki şarkılar dinledigim kadarıyla cok iyi:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Aynen ben de begendim, zaten demo gibi duruyor daha bu.

Evet tahmin ettiğimiz gibi bu bir demoymuş.

Gizlenmiş İçerik

Magdalena Tul : "Yarın ya da salı günü kaliteli versiyonu yayınlayacağız. Bence yeniden denemeye değer. Bu meslek çok güzel olduğu kadar nankör de ama kaybedecek bir şeyim yok.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> " demiş.

Gizlenmiş İçerik

Kesinlikle katılıyorum.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O zaman yarini bekliyoruz!

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...