İçeriğe atla

Türkiye 2013 : (Çekildi)

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 500
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

@iskenderpaydas Eurovision bir sarki yarismasidir.genellikle iyi sarkilar kazanir bazen iyi showlar.ulkemizin pop muzigi eurovision kalitesindedir.

@iskenderpaydas Eurovision a yollanacak sarki halk jurili turkiye finaliyle secilmelidir.on eleme muzik adamlari ve radyo tv cilerle belirlenmelidir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nedense bunun biraz reklam amaçlı olabileceği düşüncesi içindeyim..Sonuçta katılacakken bir anda böyle bir şey ortaya çıktı..Trtnin bir oyunu olabilir diye demeden edeemiyorum..Yılbaşında açıklanacaksa eğer daha fazla izlenme ve reklam amaçlı olabilecegi ihtimali var ya da ben böyle düşünmek istiyorum..Ha şu var neredeyse tüm haber kanalları verdi haberi..bu saatten sonra geri dönülmesi çok zor..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]@bulent_arinc : "Değerlendirme kriterleri değişmedi. Bu yarışmaya biz hangi güçlü grupla gidersek gidelim istediğimiz puanları alamıyoruz.

@bulent_arinc Türkiye'nin tanıtımı içinde çok faydalı olmuyor. Detaylı bir inceleme sonucunda TRT katılmama kararı aldı" aciklamasini yapti.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
katılan ülkelerin arasında gözüküyoruz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Siyasi düşüncelerinizi bi kenara bırakın önce. Adam yanlış bir şey söylememiş, haklı.

Ama çözüm yolu katılmamak değil. Eurovision bu ne olacagı belli olmuyor. Hangi kafayla pes ettik anlamıyorum. Farklı bir şey denemiyoruz, etmiyoruz, oryantal ritimlerde ısrar ediyoruz. Sonra vay anam biz ne yapsak 1. olamayız.

E denedin mi? Denemedin. Farklı bir şeyle çıkmadın Avrupa'nın karşısına TRT. Turizme etkisi yok diye ağlarsın şimdi.

Bu sene kararımızdan geri döneceğimizi sanmıyorum. Bir çok yabancı fanlar da hissedektir Türkiye'nin ESC'ye kattığı rengi bence. Umarım 2014'te fikirler değişir, zaten önümüzde kocamaaaaaan bi yıl var. Hadi hayırlısı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben şeyi anlamıyorum kendi jürileri Azerbaycan'a 12, Bosna-Hersek'e 10, Arnavutluk'a 8 verince bir şey olmuyor, Belçika,Fransa,Almanya vb. ülkelerden göçmen oyu gelince bir şey olmuyor da jüri oylarına karşı çıkıyorlar. Jüriden puan almak için slov veya güçlü bir şarkı yollayacaksın kardeşim bu kadar basit. 1975-1996 arası jüri oyu geçerliyken katılmak için çıldıran kanal TRT değil miydi?

Katılsak da katılmasak da birşey değişeceğini düşünmüyorum. Bu arada gerçekten çok güzel şarkılarımız çıktı ama Gülseren, Yüksek Sadakat, Can Bonomo vb. sizce güzel miydi Allah aşkına?

Bir de Ana Haber'de çıkmışlar Eurovision'un "E" sinden anlamayan halka sormuşlar. E tabi koskoca Avrupa'ya kafa tutuyoruz ya bizim akıllı(!) halkımız "Çok doğru bir karar." diyor. Madem katılmayacaktın neden o kadar ünlüyü çağırıp toplantı yaptın sonra da katılmayarak onları aptal yerine koydun?

Ki Avrupa ülkeleri de katılmamızı istemiyordu zaten. Bir de çıkmışlar 5 ülke direkt finalde diyor. Sen kendi katılma paranı bizim elektrik faturamızdan alıyorsun. Hadi bakalım eşit paylaşıldığında bütçe ödeyebiliyor musun? Veya güvendiğin o küçük, çorap söküğüne bağlı ekonomili ülkeler katılyor mu katılmıyor mu bakalım?

Zaten pop ve rock'tan başka müzik türü yollamayan TRT'nin müzik açısından katılmamasını destekliyorum. Fakat İzlanda'dan Avusturalya'ya kadar tekip edilen bir yarışmaya böyle "saçma" bir bahaneyle katılmamasını yanlış buluyorum.

vs. vs. vs. Çok uzatabilirim ama boşveriyorum ve bu saçma karara gülüp geçiyorum!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

katılan ülkelerin arasında gözüküyoruz

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

O değil de, ben demiştim çekilicez yakında diye.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hahahahah

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> yarışıyoruz tamam

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hande Yener Eurovision heyecanı yitirmeseydi katılmalı mıydık yani ne saçma bir kadın o

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...