İçeriğe atla

05 Yücel-Bad Romance

Paul

Pinlenen İletiler

Lady Gaga'nın en sevdiğim şarkılarından ve çok beğendim, çok iyi söylemişsin bence

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkıyı soylerken çok fazla sanatçıya benzetmeye çalışıyorsun sesini ve telaffuzunu....kendi sesinle soylesen çok daha iyi olur gibime geliyor..... Başarılar dilerim Yücel

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle cesaretinden dolayı seni tebrik ediyorum. Yarışmanın ilk video yükleyen ismi olduğun için.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bence gayet güzel söylemişsin. Ben beğendim. Sesin yakışmış. Bol şanslar

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben profesyonel bir cürü olarak değerlendirecek olursam beğenmedim , nakaratta sanki ağzını çok yaymışsın , sanki dalga geçer gibi. Bilemiyorum kendi cürün ne der , başarılar

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başarılar Yücel

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bad Romance söylemeye cesaret edemezdim sanırım tebrikler

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk hafta için Rehab ve Bad romance okudum henüz foruma bakmadan. Sonra kendi söylediğim şarkı çıktı karşıma, onu da okudum, Berdan da onu koy diyince Bad romance'den vazgeçmiş oldum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Pişti olmadık neyse ki

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ağzına sağlık

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha güzel bi şarkı seçebilirdin bu şarkıyı ben pek sevmiyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> güzel söylemişsin başarılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sesini yer yer duyamadım ben...

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...