İçeriğe atla

İstekleriniz ve Şikayetleriniz

Cem

Pinlenen İletiler

Erkek-kadın diye ayırmayı cinsiyetçilikten çok daha fazla sanatçıya adaylık hakkı verilmesi için yapıyoduk ki MTV vb. kurumlar da bunun için yapıyo bence :dogru:

Aday sayısını 6'dan 8'e falan çıkarıp birleştirebiliriz pek tabisi :dogru:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Erkek-kadın diye ayırmayı cinsiyetçilikten çok daha fazla sanatçıya adaylık hakkı verilmesi için yapıyoduk

:dogru:

Aday sayısını 6'dan 8'e falan çıkarıp birleştirebiliriz pek tabisi

:dogru:

Yarışma uzun sürmesin son arzum

:gitsurdanbe:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Avustralya ve Türkiye Etsc ye sahipsiz ülke olarak dahil edilsin istiyorum. Mesela Türkiye için Tşy de birinci olan şarkı Etsc ye gitsin eğer kazanırsa Tşy de birinci olan üye üstlensin ev sahipliğini. Böylece sahipsiz olarak ülkemizin şarkılarını Etsc de görürüz hem de Tşy için kalite ve katılımda artış olur. Avustralya için net bir fikrim yok ama o da Etsc de birinci olan ülkeler tarafından her yarışma başka üyeye geçebilir. Tabii bu konuda farklı çözümler de olabilir. Lütfen duyun beni ve bu fikri düşünün. Etsc daha renkli bir hale gelebilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Avustralya ve Türkiye Etsc ye sahipsiz ülke olarak dahil edilsin istiyorum. Mesela Türkiye için Tşy de birinci olan şarkı Etsc ye gitsin eğer kazanırsa Tşy de birinci olan üye üstlensin ev sahipliğini. Böylece sahipsiz olarak ülkemizin şarkılarını Etsc de görürüz hem de Tşy için kalite ve katılımda artış olur. Avustralya için net bir fikrim yok ama o da Etsc de birinci olan ülkeler tarafından her yarışma başka üyeye geçebilir. Tabii bu konuda farklı çözümler de olabilir. Lütfen duyun beni ve bu fikri düşünün. Etsc daha renkli bir hale gelebilir.

Türkiye ETSC kurallarına göre ''yarışmanın tarafsız ülkesi''. 6 yıldır devam eden bu geleneği bozmaya gerek yok bence. Avustralya ise kurallara göre aktif bir EBU üyesi olamadığından yarışmaya dahil edilmesi zor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...