İçeriğe atla

İstekleriniz ve Şikayetleriniz

Cem

Pinlenen İletiler

İzleriz evelallah

açarız da

:mademoyle:

Açık sinema geceleri düzenleyelim tiMeximumla film keyfi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya o değil de bak aklıma geldi şu you will never know şarkısı için benim vermediğim oylarımı ilk ona dağıtın çok işim olduğu için kaçırmıştım oylamayı mantıklı sebeplerim vardı. ve o şarkı hak ettiği dereceyi alsın 4.lüğe razıyım yeter ki DSQ görünmesin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya o değil de bak aklıma geldi şu you will never know şarkısı için benim vermediğim oylarımı ilk ona dağıtın çok işim olduğu için kaçırmıştım oylamayı mantıklı sebeplerim vardı. ve o şarkı hak ettiği dereceyi alsın 4.lüğe razıyım yeter ki DSQ görünmesin

Gece gece kudurdun yani sen de :yalansoyluyosun:

Eski defterleri açmayalım cnm :beyimbilir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Congra konusunda, yarışmada 100. ve 150. ETSC arasındaki birincilerin yarışacağı açıkça belirtilmesine karşın, 100. ETSC birincisinin yarışmaya dahil edilmediğini fark ettim. Hazır yarışmanın diğer sorunları çözülürken, bunun da masaya yatırılmasını talep ediyorum.

Bildiğiniz üzere, 100. ETSC'den hemen sonra insanlar hemen aynı şarkıyı görmek istemeyeceği için, o yarışma birinci olan şarkıya bir sonraki Congra'da yarışma hakkı da veriliyor. Tüm bunlara karşın bunun yapılmadığını görmek, bir üye olarak beni oldukça rahatsız etti. Umarım gereğini yaparsınız :anlatma:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Congra konusunda, yarışmada 100. ve 150. ETSC arasındaki birincilerin yarışacağı açıkça belirtilmesine karşın, 100. ETSC birincisinin yarışmaya dahil edilmediğini fark ettim. Hazır yarışmanın diğer sorunları çözülürken, bunun da masaya yatırılmasını talep ediyorum.

Bildiğiniz üzere, 100. ETSC'den hemen sonra insanlar hemen aynı şarkıyı görmek istemeyeceği için, o yarışma birinci olan şarkıya bir sonraki Congra'da yarışma hakkı da veriliyor. Tüm bunlara karşın bunun yapılmadığını görmek, bir üye olarak beni oldukça rahatsız etti. Umarım gereğini yaparsınız :anlatma:

Uff ne kadar ucuz bir çıkış olmadı geç :nediyon:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

uğur her zaman hakılıdır

bence de çok ucuz bi tavır bu

kural gayet açık ve net

anlayamıyorsan da o bizim değil

SENİN SORUNUN

bu kdr.

Sen oynaklığına devam et güzel kardeşim. Biz seni Kovacs konusunda savunmaya devam ederiz. Doğrunun yanında olmak bizim kanımızda var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kovacs hakkında yazılan tüm yorumların ETYB bu konuyu inceleyene kadar tek bir başlık altında tutulup, sadece ETYB üyelerinin göreceğe hale getirmesini istiyorum. Yoksa bu kendini bilmezin istekleri gerçekleşecek ve yorumları anlamayan üyeler Kovacs'tan durduk yere puan kıracak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kovacs hakkında yazılan tüm yorumların ETYB bu konuyu inceleyene kadar tek bir başlık altında tutulup, sadece ETYB üyelerinin göreceğe hale getirmesini istiyorum. Yoksa bu kendini bilmezin istekleri gerçekleşecek ve yorumları anlamayan üyeler Kovacs'tan durduk yere puan kıracak.

kovacs kazanınca büyük ödül olan 1 milyon lirayı kazancaksın aman puan kırmasın kimse haklısın.

YA VALLA UĞUR TEKRAR EDİYORUM ALIN BENİM HAKKIMI BU VOLKANA VERİN YARIŞTIRSIN ELENEN NE ŞARKISI VARSA

BU NE YAAAA

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...