İçeriğe atla

İstekleriniz ve Şikayetleriniz

Cem

Pinlenen İletiler

Volkan da 1. ETSC'den beri burada, sen de Yücel. 

Volkan sitede tek admin olarak kaldığım dönemden bugüne kadar bu sitede bana yardımcı olan bir kaç kişiden en önemlisiydi. Yarışma için hiçbir karşılık beklemeden ve hiçbir yetkisi yokken çalıştı, yeri geldi oyları da topladı, recapleri söylemiyorum bile zaten. Verdiği emeklerin karşılığı ben de onu yönetim kadrosuna aldım, bundan doğal ne olabilir?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yücel ben ilk yarışmadan beri katılıyorum. Bu kadar ilgisiz bir üyenin yetki veya statü almaması gayet normal bence.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fırsat verilseydi ben de yapardım elimden geleni, ayrıca volkan istediğin kadar emeğin olsun(ki bunları her yerde takdir ettim orası ayrıdır) senin beni sorgulucak bir durumun yok, ben ortada bir şey yokken de burdaydım. Bir şeyler yapmak için Uğur'a vs. buralara hep bir şeyler sundum. Yaptığım şeyler de oldu. Evet bir süre sonra kimse oralı olmadığı için öyle bakıp çıkmış olabilirim. İyi harcadın beni sağol Uğurcum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya Yücel Uğurla kaç yıldır tanışıyoruz bilmiyorum. Ben daha bu forum sayesinde tanıştım ama ne Uğur'u severdim ilk yarışmalarda. Uğur benle samimi olduktan sonra bana "Seni ilk yarışmalarda banlamak isterdim" dedi. Bunu hiç unutmam. Başka forumlarda bu kadar şans verilebileceğini düşünmüyorum. Fransa zamanında diskalifiye olmasın diye onu uyardım 1 gün bekledim kuralları inceleyip bir cevap versin ETYB'ye diye. O zaman hiç sorun yoktu ETYB'yle şimdi noldu da böyle bir sorunu ortaya çıktı Çağatay'ın? Ayrıca sorun olsa niye bu kadar durup bugün patlattınız anlamıyorum. 118 yarışma öncede ETYB vardı şimdi de ETYB var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu site için çabalamak isteyen, çalışmak isteyen herkese kapım açık benim. 

3 yıl oldu bu sitenin başındayım. Ben bu sitede 1 yıldan fazla süre tek başıma adminlik yapmak zorunda kaldım. Bu dönemde bana yardım etmek isteyen üyelerden biri de Volkan'dı. Yalnız kaldığım dönemde Volkan'ın benim yerime yaptığı şeyleri göz ardı edemezdim. Daha sonra bu sitenin kurucularından Cem siteye geri döndü ve üçümüz bu işi en iyi şekilde yürütmeye çalışıyoruz şu an. 

Ben bu sitede kimseye haksızlık yaptığımı düşünmüyorum. Zamanı olan, bu sitenin herhangi bir alanında çalışmak isteyen üye yapar bunu. Bana gelip ''Yetki versene'' , ''Neden bana yetki vermedin?'' demez. Bu sitenin her aktif üyesi benim için çok değerli, sen de öylesin elbette Yücel. Fakat bu konunun ''Volkan neden admin oldu da ben olamadım'' ya da ''Volkan yetki aldı ama ben alamadım''a çekilmesini yanlış buluyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben zaten etyb  yada volkanla bir sorunum olduğu için laf yapmadım ki, benim şikayetim bir şeylerin bazen dayatılması sadece etyb üyeleri değil bu, istediğim de herkesin sesinin çıktığı bir ortam.

Bunun için bir şeyler yapmam gerekirse de yapabilirim. Daha önce yarışmaya renk getirmek için 100 tane öneri sunmuşumdur recap yapma denemem de oldu, kendi ülkemin tv sini kurup şarkımı yayınla bile seçtiğimi hatırlıyorum, zaten bunlar destek görse bir sürü icraatım olurdu kendimi tanıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bak mesela son olarak Canreyhan'ın bana bir talebi oldu; eğer ihtiyacınız varsa site için çalışabilirim, recap yapabilirim dedi. Ben de ondan TŞY için recap yapmasını istedim, yapıyor. Herhangi bir yetki almadı kendisi, yardımcı olmaya çalışıyor. 

Aynı şekilde Volkan'ın recap yapamadığı dönemde Reyiz yardımcı olmak istedi, herhangi bir yetkisi yokken recap yaptı ETSC için için. 

Bunlar güzel şeyler. Biz 3 site kurucusu her zaman her yere yetişemiyoruz; bize yardım etmek isteyen talepleri de geri çevirmemeye çalışıyoruz elimizden geldiğince. (Reyiz ile son yaşadığım olay tamamen kişisel bir olaydır - bunu tartışmıyorum)

Geçen haftalarda Cevat geldi mesela; ''Biz neden akreditasyon almıyoruz ki?'' dedi. Bizim de aklımızda anasayfa fikri canlandı. Bir kaç fikir paylaşımı yaptık. Üzerine çalışıyoruz konunun. Cevat da yardım etmek istedi anasayfa için bize. Onun da sitede herhangi bir yetkisi yok zaten. (Anasayfa projesini ilk olarak burada açıklıyorum - forum'dan bağımsız bir sistemi olacak - yakında detaylar verilecek)

Bu site içinde bir şeyler yapmak için herhangi bir yetkiye ihtiyaç yok. Zaten biz bir aile gibiyiz artık. Şurda toplasan 30 kişiyi geçmiyoruz. Herkes birbirini tanıyor, iletişim içinde. Hepimizin cep telefonları birbirinde var. 3 yılda bu noktaya geldik bir şekilde. Yolun başındayken böyle değildik 3 yıl önce ve Volkan'ın dediği gibi o zaman da ETYB vardı fakat kimse şu an yaptığı gibi söz sahibi olamıyordu yönetim üzerinde. Şimdi herkes istediğini söyleyebiliyor, eleştirebiliyor, hatta yönetimle dalga bile geçebiliyor. Kimseye bir ceza verildiği görüldü mü bir süredir? Hayır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> :'(

aman be komisyona girmeyide istemiyorum söz hakkıda

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

''Yönetimde Parlamenter Sistem'' diye bir konu açıp fikir almak istedim. Destek veren olmadı bir kaç kişi dışında. O konuda ETYB için bir komisyon kurulmasını, bu komisyona üye olan kişilerin yarışmayla ilgili söz sahibi olmasını önermiştim. Hönkürerek gülündü.

Komisyon meselesi orda kaldı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mevcut site yönetiminin yetersiz kaldığını düşünen, sitede eksiklikler gören ve bu konuda şikayet eden herkes o konuya destek verebilirdi. Gidin okuyun bence.

Misal Çağatay (Fabien) okumadı bile, hönkürerek gülmekle yetindi. Okusaydı buraya yazdığı son şikayet mesajının cevabını o konunun ilk mesajında önerdiğim sistemde bulabilirdi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Whatsapp grubuna alsanıza beni

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ben çıkmıştım ordan ilk kurulduğunda ama lazımmış.

Nickname'min Mocha olmasını istiyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...