İçeriğe atla

İstekleriniz ve Şikayetleriniz

Cem

Pinlenen İletiler

İsteklerim:

1.Sitede eskiden videolar,resimler avatarlar ve imzalar vardı. Böyle teması da daha bir yanarlı dönerliydi, hadi temayı geçtim avatarları görmek imzalar vs. videolar(kişiye özel bir ayarı varsa ben yapayım ya da).

Yücel kullanıcı kontrol panelinde bütün ayarları devre dışı bırakmışsın ya da bir şekilde kendiliğinden olmuş. 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gerekli düzeltmeleri yaptım şu an bir sıkıntı olmaması lazım kontrol edersin

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> 

Bu sorunun uyelerin kullanici profilinden tema degistirmesinden kaynaklandigi dusunulmektedir. Ayni sorunu yasayan arkadaslar varsa Cem'in yonergelerini uygulayabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

uğurun uk yi bölmesini bana iskoçyayı vermesini istiyorum

Gizlenmiş İçerik

arz ederim

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

olmaz

Gizlenmiş İçerik

ben barbadosu istiyorum rihanna yollucam

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

olmaz

Gizlenmiş İçerik

ben barbadosu istiyorum rihanna yollucam

Gizlenmiş İçerik

ben de kolombiya alıp shakira

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

EurovisionTime Avatarı'nın kullanımı sadece bana mahsus olsun.

Avatar yuklemeyen herkeste otomatik olarak cikiyo. Dilersen Face sayfamizin avatarini yukle kendine.

Gizlenmiş İçerik

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...