İçeriğe atla

İstekleriniz ve Şikayetleriniz

Cem

Pinlenen İletiler

Bos bi vaktimde finale cikamayan sarkilari da eklerim, hepsi olur elimizde.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

İsteklerim:

1.Sitede eskiden videolar,resimler avatarlar ve imzalar vardı. Böyle teması da daha bir yanarlı dönerliydi, hadi temayı geçtim avatarları görmek imzalar vs. videolar(kişiye özel bir ayarı varsa ben yapayım ya da).

2.Tşy olmasın bence Etyb kuruluna sunuyorum bu isteği. Hani kaldıralım bence. Üyeler de isterse tabii, Etsc ye türkiye koyarız kazanan ülke türkiyenin de şarkısını açıklar. Ya da sadece kaldırılsa da olur( sebebimi söylemeyi unuttum: şimdi bence zaten bildiğimiz şarkılar bize heyecan vermiyor yani).

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1. Site temasinda avatar-imza-video bazinda bir degisiklik yok ki. Forumun sende nasil gorundugunu anlamamiz icin bir caps atabilir misin acaba?

2. TSY'ye devam ediyoruz kaldigi yerden, guzel de gidiyor, ilgi de guzel. Kimseyi katilsin diye zorlamiyoruz. Sen de yarismiyorsun, no problem. ETSC'ye Turkiye'nin gelmesi mevzusu bu saatten sonra gerceklesmez bence, ki boyle gayet guzel, kendi kanaatim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1. Site temasinda avatar-imza-video bazinda bir degisiklik yok ki. Forumun sende nasil gorundugunu anlamamiz icin bir caps atabilir misin acaba?

2. TSY'ye devam ediyoruz kaldigi yerden, guzel de gidiyor, ilgi de guzel. Kimseyi katilsin diye zorlamiyoruz. Sen de yarismiyorsun, no problem. ETSC'ye Turkiye'nin gelmesi mevzusu bu saatten sonra gerceklesmez bence, ki boyle gayet guzel, kendi kanaatim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yücel kullanıcı kontrol panelinde bütün ayarları devre dışı bırakmışsın ya da bir şekilde kendiliğinden olmuş. 

Gizlenmiş İçerik

Gerekli düzeltmeleri yaptım şu an bir sıkıntı olmaması lazım kontrol edersin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkiye katılımı için her yarışma birinci olan ülkenin turkiyenin sarkisini seçmesi güzel fikir aslında. Ödüllendirme gibi olabilir. Oldu da Türkiye kazandi etyb el atar organize edip sarkiyi aciklar. Bu fikir beni heyecanlandirdi

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...