İçeriğe atla

Eurovision 2013 "We Are One"

Pinlenen İletiler

[align=center]BU SENE TURKIYE YOK AMA...

* Letonya temsilcileri PeR grubu dun press centre'da "Akdeniz Aksamlari"ni soyledi ve grubun vokali Ralfs resim cekilirken bize nerelisiniz diye sordugunda Turkiye deyince "1 yil once ordaydim hatta cebimde de bu var" dedi ve Istanbul manzarali, ay yildizli cep saatini gosterdi..

* Yunan ekibinin 2004 sarkimiz "For real"i soylemesi ve Turkce konusmasi...

* Marija Serifovic'in nerelisiniz sorusuna verdigimiz Turkiye cevabindan sonra "I'm watching Muhtesem Yuzyil everyday, everyday (Muhtesem Yuzyil izliyorum, hergun hergun" cevabi

* Az once Almanya temsilcisi Cascada/Natalie'nin kalabalik basin konferansindayken resim cekilirken delegasyon baskani ve Natalie(Cascada)'nin tshirtte Turkey yazisini gorunce geri-vokallerden birinin Turk oldugunu ve bu sene Turkiye'nin yarismada olmamasina uzulduklerini soylediler.

Malmo ekibi...

EurovisionDream / INFE Turkiye[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Eurovision sunucusu Petre Mede'nin yarisma gecesi giyecegi kiyafet.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nedense son haftalarda gelen bilgillerle 2010 norveçin ev sahipliğini görüyorum bu sene ( bu arada forum sohbeti kutusu nereelere gitti?? )

Sen nerelere gittin esas?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">@howl96

Norvec kazanacak bence de.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nedense son haftalarda gelen bilgillerle 2010 norveçin ev sahipliğini görüyorum bu sene ( bu arada forum sohbeti kutusu nereelere gitti?? )

Sen nerelere gittin esas? :D@howl96

baktım beni etsc ye almıyonuz dedim ben gidiom beni oynatmıyorlar hjklashldkjas bu arada tema hoş olmuş forumun eline sağlık not: imzan çook ayıp koskoca kraliçe ne hallere getirmişin günah günah:/

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sen nerelere gittin esas?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">@howl96

baktım beni etsc ye almıyonuz dedim ben gidiom beni oynatmıyorlar hjklashldkjas bu arada tema hoş olmuş forumun eline sağlık not: imzan çook ayıp koskoca kraliçe ne hallere getirmişin günah günah:/

Beni de 10 yarışma süründürdüydü. En son 10.'da almıştım.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sen nerelere gittin esas? :D@howl96

Beni de 10 yarışma süründürdüydü. En son 10.'da almıştım.

oooo yazık yazık yazık @Uğur ayıp yaww bu kadar süründürme insanları :/ ben çook tez canlıyım bekleyemem o kadar klasdjas

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Al şimdi istediğin ülkeyi.

vermez ki sevgili saygılı muhterem çook sevdiğin mubarek insan yöneticimiz uğur (çok fena yağ çekerim) ama attığım mesajların solunda profil bilgilerimin olduğu yerde ETSC Ülkesi : Belirtilmemiş yazıyor ya nasıl boynum burkuluyor nasıl kendimi simit satan küçük emrah gibi hissediom görseniz ağlarsınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Al şimdi istediğin ülkeyi.

vermez ki sevgili saygılı muhterem çook sevdiğin mubarek insan yöneticimiz uğur (çok fena yağ çekerim) ama attığım mesajların solunda profil bilgilerimin olduğu yerde ETSC Ülkesi : Belirtilmemiş yazıyor ya nasıl boynum burkuluyor nasıl kendimi simit satan küçük emrah gibi hissediom görseniz ağlarsınız

Onu Uğur yapmıyo zaten kendin seçiyosun

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Allahini seven uzerime Eurovision 2013 karaoke albumu atsin. @Pixel sen ariyodun, bulabildin mi torrent neyim bir seyler??

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...