İçeriğe atla

Eurovision 2013 "We Are One"

Pinlenen İletiler

Türkiye'nin olmadığı bir eurovision da gelecekmiş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 10 yıl önce bu ülke ayaktaydı eurovision diye

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şimdi ben çözemedim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> rusya kanalından izleyeceğim için

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> o kanalın yayın akışında web sitesinde 22.00 da diyor eurovision ben burda kaçta kanal başına geçeyim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ok ali rıza

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> zıra yazıodum

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkı bandına sanırım ülke kelebeği uçarak konacak :D Neyse ki bu yıl 2012 gibi 2011'in aynısı değil .... geçen yıl niye aynısı yapıldı anlam veremedim

Aynen işte dedim ya en sevdiğim kısım o nokta. Dikkat ederseniz kelebegin yanında tozumsu bir efekt var. Çok güzel gorunuyor. Uçarak konup gidiyormus okudum şimdi bir siteden. Çok sevindim valla. 2009'dan beri hep düz bayrak şeklindeydi çok üzülüyordum.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet ya ne güzel bi özellik katıyo işte 2004 te kalp, 2005te o değişik şey, 2006 da baloncuklu kalp sudan çıkıyodu falan.. 2007 de şekil çok iyidi :D Yani gördüğünde bu şu yıla ait diyosun 2009dan beri o ruhu kaybetmişti ESC sırf şu bayrağın bile etkisi var bunda

Aynen biz boyle şeylere çok dikkat ediyoruz degil mi Hüseyin? :haha: Ben en son 2006'da kalbin denizden çıkıp donerek yerine gitmesinden çok etkilenmiştim. 2005'de aynı şekilde baloncuk olarak belirip yok olması harikaydı bence. Ama sanırım artık en güzeli bu yılki olacak. :afro:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Pixel bulabildin mi Eurovision 2013 karaoke albumunu? Dun cok aradim ben ama bulamadim, sen bulduysan bi ativersene.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...