İçeriğe atla

Eurovision 2013 "We Are One"

Pinlenen İletiler

[align=center]"Eurovision 2013" arabalari

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

neyi anlamadın

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Sarah Dawn Finer 2013 Eurovision içinde olacak

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lynda Woodruff karakteri ile efsaneleşen Sarah Dawn Finer'in 2013 Eurovision Şarkı Yarışması'nda yer alacağı SVT ve EBU tarafından resmi olarak açıklandı.

Okudum ben de bunu, harika bi haber

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O degil de EBU ve EMI, 2013 resmi Eurovision albumunu ne zaman yayinlayacak bilen var mi? Henuz Amazon'a on siparise dahi dusmemis de.

Ben tarihinden çok albümün kapagını falan merak ediyorum. :h
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu berbat şarkıları albüme alan zihniyetin salaklığına güleyim ben

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence kaset çıkarsınlar

Gizlenmiş İçerik

2001 ve 2002'nin kasetleri vardi yamulmuyorsam.

Gizlenmiş İçerik

Hatta 2003'un de vardi, 2004'un de. 2005'ten beri kaset cikartmiyolar diye biliyorum.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...