İçeriğe atla

Lüksemburg 2024: Tali - Fighter

Uğur

Pinlenen İletiler

Dün döndüğünü açıklayan ülke için, EBU önceden prova edilmemesine karşın finale Lüksemburg’un geri döndüğünü açıklayacak bir bölüm koymuş.

Final yayınında en çok birinciliği olan ülkeler gösterilecek ve Graham Norton, 5 birinciliği bulunan Lüksemburg’un yarışmaya önümüzdeki sene geri dönme kararı aldığını ilan edecek.

Gay başbakanımız olsa, bizi de böyle ilan ederlerdi belki. Ama bir tweet atıp geçerler muhtemelen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

RTL Lüksemburg, Malmö 2024 için 8 adayını açıkladı

luxe.jpg?h=e0a032f5&itok=zenmO9vI

RTL Lüksemburg, ülkenin 2024'teki Eurovision Şarkı Yarışması'na büyük geri dönüşünde Lüksemburg'u temsil edecek 8 sanatçıyı açıkladı.

All%20Singers%20Post%20-%201920X1080.jpg

Aralık ayının başında RTL Lüksemburg'un, Eurovision Şarkı Yarışması 2024 ulusal finali olan Lüksemburg Şarkı Yarışması'nın ayrıntılarını tamamladığı duyuruldu . Etkinlik, 27 Ocak 2024'te Lüksemburg'un Esch-sur-Alzette kentindeki Rockhal'dan canlı yayınlanacak.

Artık ön seçime katılacak sanatçıların isimlerini biliyoruz ve kazanan, Mayıs ayında Malmö'de Lüksemburg'u temsil edecek.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Mustafa bu konunun başlığını Lüksemburg 2024: Tali - Fighter olarak değiştirdi

Lüksemburg, otuz yılı aşkın bir süredir Eurovision Şarkı Yarışması'na ilk kez katılacak! TALI, Malmö'de Büyük Dükalığı 'Fighter' şarkısıyla temsil edecek.

0dc62be68d2ae3f7ee97aa0c799e9245.jpeg?it

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kız çok şeker :masallah:

Tam olarak Lüksemburg'tan beklentim buydu. Alma 2017 tarzı Fransız kokan bir şarkı. Fransa'nın yolladığı zorlama chansonlardan daha iyi benim açımdan. Güzel şarkı. 

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan, 1 dakika önce yazdı:

Ben de duyar duymaz Almayı hatırladım. Çok beğendim Lüksemburg iyi ki dönmüş dedirtti valla. 

2017 Fransa konusunda şarkı açıklandığı gün yazdığım PARİS 2018 mesajı... :ahaha:

• Anırdım 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Ben de Lüksemburg'un geri dönüşüne bayağı sevindim. Sonuçta 5 tane birinciliği olan önemli bir ülkeydi ve bunca yıl sonra geri dönmesi çok güzel bir şey. Şarkıya gelecek olursak ben şarkıyı çok beğendim tam benim tarzım zaten. Sırf kız İsrailli diye bu şarkıdan bu kadar nefret edildiğini düşünüyorum. Yoksa fanlar şimdiye top 10 yapmıştı şarkıyı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sahne düzeni olarak, sahnede Tali ve beş dansçısına çerçeve sağlayan küpler bulunmaktadır. Tali siyah kıyafet giyerken, dansçılar kırmızı kıyafetler içindedir. Performans parlak, eğlenceli ve enerjiktir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...