İçeriğe atla

Hollanda 2023: Mia Nicolai & Dion Cooper - Burning Daylight

Uğur

Pinlenen İletiler

Uğur, 11 dakika önce yazdı:

Belçika gibi şebek mi göndersinler sırf finale kalmak için. 8 sene sonra ilk defa finalde değiller, 2000’lerin ilk yarısında finale kalamıyolardı. Böyle gelmeye devam etsinler, yarışmadan sonra da dinleyebilecek şarkı çıksın. Çok önemli bir şey değil finale çıkıp çıkamamak.

%100 katılıyorum. En azından Hırvatistan gibi kendilerini rezil etmediler. Ayrıca bu şarkıyı uyumları olan ve aynı zamanda vokalleri de iyi olan bir çifte verselerdi rahatça finale çıkardı. Halk slov şarkılara da oy veriyor gayet ki İsviçre de finale çıktı. Kanalın hatası bu şarkıyı bu ikisine vermeleri.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ömer, Şimdi yazdı:

Halk slov şarkılara da oy veriyor gayet ki İsviçre de finale çıktı.

O biraz Ukrayna mevzusundan bence. Çıkmış bi kaç gazeteye “Şarkımı aslında 2 sene önce yazmıştım ama Ukraynalı din kardeşlerime ithaf ediyorum” falan diye konuşuyor. Oradan yürümüş belli

ki pr konusunda.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 3 dakika önce yazdı:

O biraz Ukrayna mevzusundan bence. Çıkmış bi kaç gazeteye “Şarkımı aslında 2 sene önce yazmıştım ama Ukraynalı din kardeşlerime ithaf ediyorum” falan diye konuşuyor. Oradan yürümüş belli

ki pr konusunda.

Olabilir valla. Finale 9 ya da 10.olarak çıktığını düşünüyorum zaten. Finalde çok bir şey yapamayacaktır. Ama zaten İsviçre için önemli olan bu sene finale çıkmaktı. Dolayısıyla başarılı sayabiliriz kendilerini.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ömer, Şimdi yazdı:

Ama zaten İsviçre için önemli olan bu sene finale çıkmaktı. Dolayısıyla başarılı sayabiliriz kendilerini.

Evet zaten “İsviçre basını finale kalamayacağımı düşünüyordu, oh olsun” falan da demiş :anirdim:

Bu arada halk slow şarkılara puan vermez diye bir şey yok bence. Benim düşüncem, jüri nasılsa puan verir bu slowa, ben kalan SMS hakkımı başka ülkeler için kullanayım refleksi.

Yoksa Hollanda’nın geçen seneki şarkısı finalden önce Spotify listelerini sallamışken halkta o puanı almazdı. Keza Portekiz de aynı şekilde.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 4 dakika önce yazdı:

Evet zaten “İsviçre basını finale kalamayacağımı düşünüyordu, oh olsun” falan da demiş :anirdim:

Bu arada halk slow şarkılara puan vermez diye bir şey yok bence. Benim düşüncem, jüri nasılsa puan verir bu slowa, ben kalan SMS hakkımı başka ülkeler için kullanayım refleksi.

Yoksa Hollanda’nın geçen seneki şarkısı finalden önce Spotify listelerini sallamışken halkta o puanı almazdı. Keza Portekiz de aynı şekilde.

Evet bence halk slova vermez diye bir şey yok zaten. Sadece hareketli şarkıların oy alma şansı daha fazla ama Portekiz 2017'nin halkta rekor kırdığını da biliyoruz. Bu arada Ukrayna finalde yüksek puan verebilir bu şarkıya. Geçen sene İzlanda temsilcisi Systur sahnede Ukrayna bayrağı salladı ve Ukrayna'ya oy verin diye bağırdığı için halkta 8 puan vermişlerdi. Ki aldıkları 10 puan halk oyunun 8 puanı buradan geliyor. Kendi komşuları bile vermemişken hem de. Bu sene Ukrayna halkı Hırvatistan ve İsviçreye torpil geçebilir o bakımdan.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...