İçeriğe atla

İsveç 2023: Loreen - Tattoo

Uğur

Pinlenen İletiler

Jürilerde beklediğim atak gerçekleşti, ama halkta hiç tam puanı yok İsveç’in. Finlandiya geçen senenin Ukraynası oldu resmen. Her şeye rağmen kazanmasına sevindim.

Sona kaldığında 180 küsur puana ihtiyacı olduğu için rahat izledim sonucu. Söylediğim gibi hiçbir heyecan olmadı bu sene oylamada.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mart'ta belliydi esc yi kazanacağı. Sıfır heyecanla izledim oylamayı. Ama yine de loreen'in eze eze kazanacağını düşünürdüm bir tek buna şaşırdım. Sadece 57 puan farkla kazandı. İnsanların bıkmadan aynı tarz şarkıyla aynı kadına oy vermeleri şaşırtıcı.  Halkta 4.falan olsaydı da kazanamasaydi keşke. Jüri de klasik olarak iyi yaladı tabi aman neyse 

Eurovision 40 ülkenin yarıştığı ve 5 yılda bir isvecin kazandığı yarışmadir değil geçiyorum. 

• Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision kazananı Loreen ve şarkısı Tattoo, Yunan din adamları ve radikal muhafazakarlar tarafından eleştiri oklarına tutuldu. Şarkının günaha sürüklediğini çünkü "dövme" lerin Ortodoks kilisesi tarafından yasaklandığı söyleniyor. Buradaki videoda ise bir adam "Seks bize yasaklandı, şimdi dövmede mi yasak?" şeklinde bağırıyor.

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...