İçeriğe atla

czech republic Çekya 2023 : Vesna - My Sister's Crown

Uğur

Pinlenen İletiler

Şarkının mesajını veren güzel ve sade bir şovdu. Tam kıvamındaydi nesini beğenmediniz. Sesleri de güzeldi. Şarkıyı söylermiş gibi yapan İrlanda finale kalsın deyip çekyayi beğenmemek garip. Alnının akıyla finalde kızlarım kudurun ahuahu

• Ağzımızın Tadı Bozulmasın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu yılın en sevdiğim şarkılarından biri. Ulusal final ve ilk 1-2 partideki canlı performanslarına kıyasla bence dün hiç de fena değillerdi. Sadece pembe kıyafet tercihi hoşuma gitmedi. Kırmızı-Mavi tonlar daha iyi olabilirdi.

Arka plandaki ledleri güzel kullanmışlar genel olarak beklentim provalardan önce düşük olduğu için sahnesini aşırı derecede beğenmesem de genel olarak fena bulmadım.

Finalde nasıl bir sonuç alır pek kestiremiyorum ama.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Finlandiya’dan sonra çıkmaları büyük dezavantaj oldu. Arkasına bir de Avustralya çıkacak bundan sonra.

Şu Çekya’dan ne istiyorsunuz kardeşim? Geçen sene de ilk sıraya alıp yediniz mis gibi şarkıyı. Hoş, bu seneki şarkılarını pek beğenmiyorum ama, yine de EBU’nun sürpriz yapabilecek şarkıların önünü kesmesi sinirimi bozuyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarıfinalde aldıkları 110 puanın, finalde buharlaşıp uçmasının sebebi, Finlandiya gibi büyük bir favoriden sonra sahne almaları olabilir herhalde.

Jürilerde beklediğimden iyi oylar aldılar, ama böyle bir yerde bitireceklerini düşünüyordum zaten.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...