İçeriğe atla

Hırvatistan 2023 : Let 3 - Mama ŠČ!

Uğur

Pinlenen İletiler

Hırvatistan’ın Let 3 grubunun ikinci provasında videoda gözüktüğü kadar çılgın gözüküyorlar. Daha büyük ve daha parlak. Renkler saykodelik. Kıyafeti çıkartma sahnesi ise yüksek kalitede!

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şunlara oy atanlar tam olarak neye göre oy verdi acaba açıklarlarsa çok sevinirim. Gecenin tek rezalet sonucu buydu geri kalanlar ülkeler az çok tahmin ediliyordu. Buna oy veren telefon numaralarının banlanması lazım. Oy atanların vicdanı rahat mı acaba başka bir ülkenin hakkına girdiler.

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Performansın altında yoğun bir övme bombardımanı var. Sözleri çok anlamıydı falan yazmış özellikle Slav coğrafyası.

Merak edip bakayım dedim:

Gizlenmiş İçerik

Putin’e moron dedi diye de bi kepazeliği finale taşımazsın be kardeşim.

:yapma:

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...