İçeriğe atla

Ukrayna 2022: Kalush - Stefania

Uğur

Pinlenen İletiler

Ukrayna kazanmasa bile top 10 hatta top 5 derecesi garanti gibi bir şey. 

Konuştuğu rap gibi olan kısım çok uzun değil ve sırıtmıyor bence. Kuş gibi öttüğü kısımda baş ve sonra ilgi çekmek için on numara detaylar. 

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tolga, 13.02.2022 - 01:15 yazdı:

Ukrayna umarım yarışmadan çekilmek zorunda falan kalmaz. Güzelim şarkıya yazık olur.

Savaş olur o yüzden çekilebilirler diye korkarken, Alina Pash kendisi yarışmadan çekildi. Yazık oldu güzelim şarkıya gerçekten. 

• Çıldırtma Beni 1
  • Üzdün 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Mustafa bu konunun başlığını Ukrayna 2022 olarak değiştirdi

Bu trollerin sürekli aynı terbiyesizliği yapması temsilcilerine... Kırıma kara yoluyla girdiyse sorun yokmuş ama başka yolla gittiyse bilmemne falan. Madem öyle adaylarla ilgili araştırma yap yarışmaya alma bu nedir? Temsilcinin sorumsuzluğu için özür dileriz demişler bir de.

Kabul ederlerse Kalush katılsın olmazsa çekilebilirler.

• Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin 2019. Maruva yapılanın aynısı Alina'ya yapıldı. Sıktı artık Ukrayna'nın bu tavrı. Birkaç yıl yarışmadan men edilseler fena olmayacak. Belki akillanirlar. 

Kalush Orchestra'nin da Rusya'ya bağı oldugu söyleniyor. Çekilip defolup gitsinler. 

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir değil iki değil. Bak Belarus’u şutladılar yarışmadan. Şunu Rusya bir kere yapsa anında ceza vermişlerdi. Konu Ukrayna olunca EBU sus pus. Pek tabii Ukrayna’nın arkasında ABD ve Avrupa. EBU’nun bir yaptırımı olmalı bence artık bu ülkeye, ama sıkar.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını Ukrayna 2022: Kalush - Stefania olarak değiştirdi
  • Uğur pinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...