İçeriğe atla

Polonya 2022: Ochman - River

Uğur

Pinlenen İletiler

• 8 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Buradaki favorim açık ara Ochman ile "River"! Polonya'dan beklenmeyecek kadar iyi bir şarkı. Seçilirse Polonyaya en iyi derecelerinden birini getirebilir. 

Onun haricinde Polonya bu sene çuvallayan ülkelerin aksine hiç de fena olmayan bir ulusal final düzenlemiş. River seçilmezse diğer favorilerim ise "Lovesick" ve "Parania". Özellikle Paranoia yarışmada da iş yapabilir gibi duruyor. 

• Beğendim 1
  • Ağzımızın Tadı Bozulmasın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur pinned this konu
  • Uğur bu konunun başlığını Polonya 2022: Ochman - River olarak değiştirdi

Şarkı güzel ama nakaratındaki ritim değişimi çok kel alaka. Çocukçağızın sesi de pek güzel ama sahnede kaybolmuş. Sahne onu yutmuş sanki. Sahneleme felaket-ül rezalet. Bi kere her şeyden önce neden piyanist şantör takımı giydin sen? 

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkıya bütün olarak bakarsak güzel şarkı fakat şarkının nakaratı biraz zayıf kalmış. O kısmı daha farklı yapabilirlermiş, onun dışındaki kısımlar hoş yani.

Yalnız @Uğur katılıyorum bende şarkıda böyle abartıldığı kadar birincilik havası almadım. Biraz Polonyalılar gazlıyorlar gibi. Yine de iyi bir sahnelemeyle, yarışmada iyi bir atmosfer yaratılabilirse ilk 10 yapması da muhtemel.

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...