İçeriğe atla

Moldova 2022: Zdob şi Zdub & Fraţii Advahov - Trenuleţul

Uğur

Pinlenen İletiler

• Mustafa bu konunun başlığını Moldova 2022: Zdob şi Zdub & Fraţii Advahov - Trenuleţul olarak değiştirdi

Geçen sene Nathalia'yı beğenmeyenler alın size şarkı :)

Eğlenceli etnik bir melodi. Çok kötü gelmedi bana eğlen geç kıvamında. 2009 şarkıları Hora din Moldova'yı hatırlattı. Moldovs genelde sahne şovuyla işini götüren bir ülke. Final şansı veriyorum sahnesine göre tabi ki.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2005'teki şarkılarını baya severdim arada hala açar dinlerim. 2011'deki şarkılarının sevmezdim bunu da sevmedim ama ne zaman Moldova ve Romanya'nın böyle tipik Balkan ezgilerinin olduğu eğlenceli gibi görünen şarkıları için finale çıkamaz desem finale çıkıyorlar o yüzden o konuda yorum yapmıyorum.

Böyle şarkılar bazen sahnede eğlenceli şovlarla final görebiliyorlar o açıdan pek bir şey diyemiyorum.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

İlk dinlediğimde gerçekten beğenmemiştim. Geçen gün şarkıları arka arkaya dinlerken aslında o kadar da kötü değilmiş dedim. 1-2 kez daha dinledikten sonra şarkıya bakışım değişti doğrusu. Eğlenceli bir tarafı var yani.

Bu arada İspanya'ya da fazla haksızlık etmişim. Onu da ilk dinlediğimde beğenmemiştim ama tüm şarkılara şöyle bakınca eli ayağı düzgün, dinlenebilir şarkılar arasında görüyorum artık.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Moldova sahneleme çalışmalarına başladı.

Grup şu açıklamayı yaptı:

”Sahneye gerçek bir tren çıkartacağız. Bir davul olacak, belki yine bir büyükanne. Geri vokaller Torino’daki stüdyoda önceden kaydedilecek.”

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...