İçeriğe atla

Fransa 2022: Alvan & Ahez - Fulenn

Uğur

Pinlenen İletiler

• 8 ay sonra...

1200px-EurovisionFrance2021-1068x603.jpg

Fransa devlet kanalı France télévision, “Eurovision France: C’est vous qui décıdez” adlı ulusal finalde yer alacak olan 12 adayı ve şarkısını açıkladı.

Ulusal final 5 Mart’ta Stéphane Bern ve Laurence Boccolini sunuculuğunda gerçekleşecek. Yarışma 50% jüri ve %50 halk oylamasıyla gerçekleşecek. Jüri üyeleri arasında İsviçre temsilcisi Gjon’s Tears yer alıyor.

Adaylar

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fransa geçen sene ki atağın ardından daha hırslı olur diyordum ama olmamış. Voila benzeri bir sürü şarkıyla dolu bir ulusal final olur diye korkuyordum neyse ki olmadı. Ama şarkıları kim seçtiyse Fransa derece yapamasın diye özenmiş yani 

Şarkılar ortalama geldi bana en iyi şarkı  SOA ikilisinin şarkısı. Onu da seçmezler kesin :D 

Onun haricinde Saam ve Go-A Paris şubesi garip üçlünün şarkıları da güzel. Telefon diye bir şarkı var o da fena değil. 

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur pinned this konu
  • Mustafa bu konunun başlığını Fransa 2022: Alvan & Ahez - Fulen olarak değiştirdi

Voiladan sonra ilaç gibi bir seçim geldi Fransa'dan . Bu sene favorilerimden olacak. Fransa'nın etnik şarkısı gibi bir şey bu. Çok sevdim. SOA da iyiydi ama bunların sahnesi çok daha iyiydi. Top 10 şansı veriyorum Fransa'ya bu sene de. 

• Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu sene Voila seviyesinde şarkı beklemiyordum zaten ama onun yarısı kadar bile şarkı yoktu maalesef. Yani şarkıyı çok kötü bulmasam da beğendiğimi de söyleyemem ama insanlara ilginç gelebilecek bir tarafı da var.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Mustafa bu konunun başlığını Fransa 2022: Alvan & Ahez - Fulenn olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...