İçeriğe atla

Estonya 2022: Stefan – Hope

Uğur

Pinlenen İletiler

• 5 ay sonra...

1.ÇEYREK FİNALDE YARIŞACAK İSİMLER AÇIKLANDI

Eesti Laul adlı ulusal finalin 1.Çeyrek finalinde yarışacak şarkıcılar ve şarkı isimleri devlet kanalı ETV tarafından 15 Kasım 2021 Cuma günü 20.00'de (TSİ) "Ringvaade" adlı programda açıklandı. Yarışma toplamda 4 Çeyrek final, 2 Yarı final ve bir finalden oluşacak. Her çeyrek finalden beş şarkı finale yükselecek. 3 şarkı SMS oylaması ile seçilirken, 2 şarkı jüri tarafından seçilecek.

İşte 1.Çeyrek finalde yarışacak isimler:

Jaagup Tuisk - Kui Vaid

Boamadu - Mitte kauaks

Evelin Samuel - Waterfall

Fiona and Me - Feel like this

Kea - Everytime

Peeter Põder - Koos Lõpuni

Little Mees - Hea Paev

Maian - Meeletu

Stig - Insterstellar

Traffic - Kaua veel

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1.EESTI LAUL ÇEYREK FİNALİNİ TANEL PADAR VE EDA-INES ETTİ SUNACAK !

ERR, Eesti Laul 2021'in 20 Kasım 2021 Cumartesi günü gerçekleşecek 1.Çeyrek Finalini sunacak isimleri açıkladı.

Estonyalı yayıncı ERR, web sitesinde ve bir tweet de, Eesti Laul'un ilk çeyrek finalini Tanel Padar ve Eda-Ines Etti'nin sunacağını duyurdu. Tanel Padar, 2XL ve Dave Benton adlı erkek grubuyla birlikte 2001 Eurovision Şarkı Yarışmasının kazananlarından biriydi. Kız kardeşi Gerli Padar da 2007 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Estonya'yı temsil etmişti. Eda-Ines Etti de 2000 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Estonya'yı temsil etti. Yarışmayı 4.olarak tamamlamıştı ve bu derece, ülkenin o zamana kadar ki en iyi derecesiydi.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Stefan'ın şarkısı çok fazla ''Hope, hope'' diye tekrara düşmese gayet iyi aslnda, ama üst üste dinleyince sıkmaya başlıyor. Stig Rasta inatla her sene bir şekilde katılıyor ya yarışmaya, artık gına geldi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Buradaki favorilerim tabi ki baş favorim Elysa - Fire :D 

sonra Stig rasta ve tabi ki Sahlene. Genel olarak Estonya bu sene fena değil gibi ama 2018 deki mıy mıy ablayı seçmesinler yine. Gerçi bu seneki şarkısı daha iyi ama hayırlısı bakalım

• Ağzımızın Tadı Bozulmasın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında buradaki favorim What To Make of This ama kazanma şansı neredeyse sıfır o yüzden bir beklentim yok.

Favori şarkılardan Stefan-Hope aslında fena değil ama sona doğru çok tekrar ediyor o sebeple benim için ortalama bir şarkı diyebilirim.

Elina benim 2018'de birincimdi, bu şarkısını da beğendim ama son bölüme kadar çok tek düze gidiyor. Kazanırsa yarışmada ne yapar bilemiyorum.

Kuula'yı seven biri olarak Ott Lepland'i görünce beklentim daha yüksekti ama bu şarkısını beğenemedim. Stig Rasta hiç olmamış bu şarkı sana demek istiyorum sadece.

Özetle bence burayı Stefan kazanır.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 4 saat önce yazdı:

Elysa korona olmuş. İlk sırada yarışacaktı bu gece, klibini yayınlayacaklarmış. Umarım finale kalır.

Bu akşam izleyecek var mı 1. yarı finali?

Ben izliyoreee Elysa umarım kliple yarışıyor diye elenmez. 

• Ay Çok Hoş 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Mustafa bu konunun başlığını Estonya 2022: Stefan – Hope olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...