İçeriğe atla

Kıbrıs 2022: Andromache - Ela

Uğur

Pinlenen İletiler

Üzülmedim elendiğine. Nakarat hazır kayıt vokallerle desteklenmişti ve iyiydi, kalan kısımlar maalesef çok kötüydü; doğal olarak finale kalmaya yetmedi.

Hoş, finale kalsa bile sonlarda olurdu herhalde. Şarkıya çok yazık oldu.

• Üzdün 1
  • Teşekkürler 1
  • Ağzımızın Tadı Bozulmasın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Seste sorun olacakti madem o zaman Vokal desteği şarkının tamamında olmaliydi. Çok sevdiğim bir şarkıydı elenmesi üzdü ama şaşırtmadı. Aşırı sönük kaldı. Kıbrıs iyi bir seri yakalamisti 2015 ten beri elenmiyorlardi. Şarkıya yazık oldu. 

• Üzdün 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkı açıklandığında çok sevmiştim ilk 10'uma da girmişti fakat ilk günden beri bu şarkının eurovision sahnesi için uygun olmadığını düşünüyordum maalesef yanıltmadı. Böyle bir şarkı da ne kız ne de dansçılar doğru düzgün dans bile etmediler. Hoş dans etmemesine rağmen kötü söyledi bir de dans etse ne olurdu kim bilir artık.

Üzüldüm gerçekten finalde olmasını isterdim ama bu haliyle de 20. falan olurdu gerçekten. Yazık oldu.

• Ağzımızın Tadı Bozulmasın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Halkta Azerbaycan’dan 12, Sırbistan’dan 10 puan alarak finale kalmışlar.

Jüriler bunları 9 puanla sonuncu yaparak elemiş. O puan da İskandinav jürilerinden 2-3 şeklinde çıkmış.

Ha finalde kalsa nolurdu? Muhtemelen alırdı Romanya kadar halkoyu, jüriler yine süründüreceği için 20. bitirir dönerdi.

%100 halk oylaması olsa, finalde Yunanistan’dan alacağı en kötü 10 puan da eklenince, ilk 10 kapısına dayanabilirdi. O da şarkının hatrı olmuş olurdu.

Yarışmanın şarkı yarışmasından ses yarışmasına dönüşmüş olması üzücü. Bence jüride sonuncu olmayı hak etmedi.

• Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...