İçeriğe atla

Hırvatistan 2022: Mia Dimšić - Guilty Pleasure

Uğur

Pinlenen İletiler

• 7 ay sonra...

Dora adayları açıklandı

croatia-dora-2022-1068x534.jpg

-Mia Negovetić – Forgive Me

-Mia Dimšić – Guilty Pleasure

-Bernarda – Here For Love

-Tina Vukov – Hideout

-Erik Vidović – I Found You

-Ella Orešković – If You Go Away

-ToMa – In The Darkness

-Mila Elegović – Ljubav

-Roko Vušković – Malo kasnije

-Marko Bošnjak – Moli za nas

-Jessie – My Next Mistake

-Elis Lovrić – No War

-Zdenka Kovačiček – Stay On The Bright Side

-Tia – Voli me do neba

Herhangi bir çekilme veya diskalifiye olması durumunda, Juuri üyeleri dört yedek aday seçti.

-Karlo Vudrić – 3AM

-VYAN – Gladiator

-Totalni optimizam – What If

-Stella Scholaja – Ghost

Dora 19 Şubat’ta ayında Opatija şehrinde bulunan Marino Cvetković spor salonunda gerçekleşecek. Dora bir geceden oluşacak ve toplamda 14 şarkı yarışacak. Ulusal finalin oylama sistemi ve jüri üyeleri en geç 20 Ocak’ta açıklanacak.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

hero.webp

Hırvatistan devlet kanalı HRT, Aralık ayında Dora adlı ulusal finalde yer alacak olan adayları açıklamıştı.

Bugün ise adayların şarkıları yayınlandı.

Dora 19 Şubat’ta ayında Opatija şehrinde bulunan Marino Cvetković spor salonunda gerçekleşecek.

• Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sırbistandan bir tık daha iyi bir ulusal final olmuş. Ne çok kötü ne müthiş şarkılar var. Danimarka şarkılarından falan iyi yani :D 

İlk dinleyişte dikkatimi çekenler şunlar:

Mia Negovetic'in şarkısı "Oprosti" fanların bayılacağı piyanolu, güzel sesli kızın slow şarkısı. Beni böyle şeyler etkilemiyor ama kötü değil tabi ki. Seçilmesin yine de. 

Yorumlarda sevildiğini gördüğüm bir diğer şarkı da "Moli za nas" ise güzel ama iddialı değil. Melodi hoş ama yarı finali geçer mi muamma.  

Geçen seneki favorilerimden olan Bernanda'yı bu sene pek sevemedim. Nakaratı üstünkörü geçiştirilmiş şarkının. Kötü değil seçilse fena olmaz.

Elis Lovric'in "No war" şarkısı değişik melodili deneysel bir iş olmuş. Muhteşem olmasa da dikkat çekici olmuş. Seçilse ilginç olabiliir.

Tia'nın "voli me do neba" şarkısının altyapısı güzel. Üstelik bu altyapıya hırvatça da uyumlu olmuş. 

Mia Dimsic ''Guilty pleasure" bu da çok müthiş değil ama diğerlerine göre güzel. Yarışmada iş yapmaz gibi ama hoş.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dora 2022 genel olarak hoş şarkılardan oluşan bir ulusal final olmuş bence

benim favorim açık ara Moli za nas etkileyici bir show (show dediysem abartılı bir sey değil tabi slow sarkıya uygun bir şey sahnede ayaklı mikrofon kazulet gibi söylemesini istemem) & vokalle çıkar bence yarıfinalden

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını Hırvatistan 2022: Mia Dimšić - Guilty Pleasure olarak değiştirdi
  • Uğur pinned this konu
Hakan, 11.02.2022 - 22:28 yazdı:

Mia Dimsic ''Guilty pleasure" bu da çok müthiş değil ama diğerlerine göre güzel. Yarışmada iş yapmaz gibi ama hoş.

Yarı finalde elenecekler sanırım.  Hırvatlar her sene favori olmayan birini seçmeyi nasıl başarıyorlar bravo :D

• Ağzımızın Tadı Bozulmasın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...