İçeriğe atla

2021 Ayrıntılı Yarı Final & Final Sonuçları

Pinlenen İletiler

Scoreboard umrumda değil. Jüri ve halk oylarının ayrı açıklanmasını seviyorum. 8-10-12 olabilir ama çok uzar. Sunucuların puan verme dışında cümle kurmaları yasaklanırsa, desteklerim. Carola 3 dakika saçmaladı mesela bu sene. Oylama süresinin, uzatmaları mantıklı bence. Aradaki dakika farkları ara şovların uzamasıyla alakalı. MF ve MGP gibi ulusal finallerde ara şovun ortasında oylama kapanıyo, ne duyuru var ne bi şey. O çok saçma oluyor o yüzden tam dakika vermektense, böylesi daha mantıklı. İlk şarkıdan oylama başlama olayını da doğru bulmamıştım ben o sene. 20 oy hakkım var zaten Oyları dağıtıp dağıtıp 26. sıradaki şarkıyı da sonradan beğenebilirim. Önce hepsini dinletmek daha adil geliyo bana. Rock müzik sever bir insanım diyelim Finlandiyayı görünce bastım 20 oyu. Sonra geldi İtalya. Geçmiş olsun.

• Beğendim 1
  • Ağzımızın Tadı Bozulmasın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bahçevan, 1 dakika önce yazdı:

Bu yarışmayı git gide MF'e benzetmeye çalışıyorlar ya. Ben yakında eminim oyları diğer ülkelere göre 4-5 kat fazla olacak ülke olayınıda çıkartacaklar.

Evet bu kesinlikle yaşanacak. MF'deki half-playback olayı da geldi zaten bu sene. 

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Züreyfa, 2 dakika önce yazdı:

İlk şarkıdan oylama başlama olayını da doğru bulmamıştım ben o sene. 20 oy hakkım var zaten Oyları dağıtıp dağıtıp 26. sıradaki şarkıyı da sonradan beğenebilirim. Önce hepsini dinletmek daha adil geliyo bana. Rock müzik sever bir insanım diyelim Finlandiyayı görünce bastım 20 oyu. Sonra geldi İtalya. Geçmiş olsun.

Sahne sıralarını istedikleri gibi manipüle ediyolar zaten. Bir kişi istediği gibi sıralıyo ülkeleri finalde. Bence bunu sorun etmezler. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 6 dakika önce yazdı:

Zor, bu başkan da bi 10 yıl kalır herhalde görevde. EBU'nun bu anti demokratik ve otokratik uygulamalarını ortadan kaldırmak için iktidar değişimi şart.

Cidden her şey tekdüze olmaya başladı ya. Şarkılarından tut, grafiklerine kadar. Son senelerde o seneyi yansıtan en belirgin şey sahneler valla. Logoları vs son 5 senede birbirinden ayırt etmek bile çok güç mesela.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...