İçeriğe atla

bilimkurgu Snowpiercer

Cem

Pinlenen İletiler

Snowpiercer

Bilim Kurgu & Fantazi

Snowpiercer

Hakkında

• Yayınlanma Tarihi

• IMDB Puanı

7,451
  • Tür

• Bilim Kurgu & Fantazi
  • Sarsıntıya hazırlanın.
  • Fragman

Snowpiercer

Bilim Kurgu & Fantazi

Genel Bakış

Dünya buzlarla kaplanınca hayatta kalan son insanlar dünyanın çevresini dolaşan dev bir trende yaşar. Ama trendeki hassas dengeyi bozmadan birlikte yaşamak çok zordur.

Fragman

Oyuncular

• Jennifer Connelly
    Jennifer Connelly
    Melanie Cavill
  • Daveed Diggs
    Daveed Diggs
    Andre Layton
  • Mickey Sumner
    Mickey Sumner
    Bess Till
  • Alison Wright
    Alison Wright
    Ruth Wardell
  • Iddo Goldberg
    Iddo Goldberg
    Bennett Knox
  • Lena Hall
    Lena Hall
    Miss Audrey

SNOWPIERCER
TNT dizisi.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Tür:  Distopya (Bilim Kurgu, Dram, Aksiyon)
Platform: Netflix

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Kanal: TNT
Yayınlanma Tarihi: 17 Mayıs 2020 (TNT), 25 Mayıs 2020 (Netflix TR)
Ülke: :UnitedStatesofAmerica:  ABD
Süre: 45-60 dk./bölüm
Bölüm Sayısı: 30

Yönetmen: Josh Friedman

Yazar: Graeme Manson

Orijinal Hikaye Yazarı: Jacques Lob

Gizlenmiş İçerik

KONU

Dünyanın buzla kaplandığı bir dönemden yedi yıl sonrasında hayatta kalabilmeyi başaran çok az insan vardır. Yaşanan büyük felaketten sonra hayatta kalmaları Snowpiercer adında, kürenin etrafında dönen yuvarlak ve devasa trende yaşamaları sayesinde olur. İnsanların farklı olanaklara sahip bir şekilde yaşamını sürdürdüğü Snowpiercer, birbirinden adaletsiz durumlara ve zorlu yaşam koşullarına ev sahipliği yapar. Jennifer Connelly ve Daveed Diggs’in başrollerini paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Mickey Sumner, Susan Park, Benjamin Haigh, Sasha Frolova, Katie McGuinness, Alison Wright, Annalise Basso gibi isimler yer alıyor. [BeyazPerde]

OYUNCULAR

Jennifer Connelly (Melanie)

Gizlenmiş İçerik

Daveed Driggs (Layton)

Gizlenmiş İçerik

Iddo Goldberg (Ben)

iddo goldberg.jpeg

Alison Wright (Ruth)

Gizlenmiş İçerik

Mickey Sumner (Bess)

Gizlenmiş İçerik

FRAGMAN

Snowpiercer Filmi (2014)

• Ay Çok Hoş 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Ben önce diziyi sonra filmi izleyenlerdenim. Filmini hiç beğenmedim. Diziyi izlememiş olsam bir çok soru işareti kalırdı kafamda. E tabi bu konuyu 1,5 saate indirmek de zor anlıyorum ama bence sınıf farkı ayrımını dahi hiç yansıtamamışlar filmde. Ayrıca çekmecedeki kadını dokunup uyandırmak gibi saçma salak sahneleri vardı. Tamam bilimkurgu bu anlıyoruz da, her bir yerinden bıçaklanıp ölmeyen adam da yapmışlar. Baya güldüm izlerken. Tamı tamına 20 dakika süren dövüş sahneleriyle yemişler güzelim konuyu. İyi ki dizisi çekilmiş.

Zaten orijinali bir Fransız çizgi dizisiymiş.

• Azdırdın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3. sezonu her hafta yayımlanmaya devam ediyor. Şu ana kadar 3 bölüm yayımlandı. Salı günü (15 Şubat), 4. bölümü de Netflix'te olacak.

İlk 3 bölüm gayet heyecanlıydı.

Spoiler

Melanie'ye hala ulaşılamadı ama asla öldüğüne inanmıyorum ben. Layton'ın çukur gibi bir yerde senelerce hayatta kalabilmiş bir kadını bulması çok iyi oldu, heyecan geldi diziye. Umarım ilerleyen bölümlerde eski düzenlerine devam eden kabileler vs. de bulunur (Walking Dead'e dönmemesi şartıyla).

Wildford'ı yakalayıp hapse attılar ama öyle kalmaz o. Yine bir gerizekalılık yapıp başlarına bela ederler.

• Ay Çok Hoş 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...