İçeriğe atla

Pinlenen İletiler

GÜZELLİĞİN PORTRESİ
Cinsiz, perisiz yerli korku filmi (Uğur Vardan)

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Ülke: :Turkey: Türkiye

İlk Vizyon Tarihi: 13 Aralık 2019
Netflix'te Yayınlanma Tarihi: 15 Mayıs 2020

Tür: Gerilim, Dram
Süre: 2 saat 7 dakika
Yönetmen: Umur Turagay
Senaristler: Pınar Bulut, Onur Koralp
Gişe: 109.247 seyirci [Boxoffice TR]
Hasılat: 1.974.853,00 TL [Boxoffice TR]

KONU

Genç bir kadın olan Nisan, yıllarca babası ile görüşmemiştir. Ancak babası ile ilgili aldığı önemli bir haberin ardından, eşi ve kızı ile birlikte soluğu baba evinde alır. Yıllar önce kaçarak ayrıldığı köşke geri dönen Nisan, burada tuhaf durumlara şahit olur. Köşke gelmesi ile birlikte kaçıp kurtulduğunu düşündüğü geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalan Nisan, bu sırada babası ile ilgili gizemi çözmeye çalışan polisin sorgulamasına maruz kalır. Kendisini köşeye sıkışmış hisseden Nisan, kendisini ve ailesini koruyabilmek için köşkte yaşanan gizemi çözmek zorundadır. [Beyazperde]

OYUNCULAR

Oyuncu Filmdeki İsmi Fotoğraf
Burçin Terzioğlu Nisan

burcinterzioglu.jpg

Birkan Sokullu Özgür

birkansokullu.jpg

Melisa Şenolsun Hilâl

melisasenolsun.jpg

Serkan Keskin Oktay

serkankeskin.jpg

Feridun Düzağaç Asil

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizem Erman Soysaldı Vuslat

gizemermensoysaldi.jpg

Lara Tonka Alin

laratonka.jpg

FRAGMAN

IMDB: 6,9 / 10

CemPuan: 7,5 / 10

Gizlenmiş İçerik

• Beğendim 2
  • Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Efendim tam korku filmi izleme saatinde 01-03 arası filmi izlemiş bulunmaktayım. Biter bitmez yorum yapmaya geldim. 

Öncelikle ekibi tebrik ediyorum. Sonunda bizimde korku diyemesek de gerim gerim geren bir gerilim filmimiz olmuş. Üstelik üç harfliler gibi klişe bir konuya dokunmadan yapmışlar bunu. Evet bu filmin konusu da yeni bir şey değil ama Türk sineması için yeni diyebiliriz bence. 2000'lerin başında çekilen "Beyza'nın Kadınları"nı saymazsak bu film belki de tek gerilim filmimiz diyebilirim.  Burçin Terzioğlu'nu yıllardır izlerim. Kadını ilk defa böyle bir rolde gördüm çok da güzel üstesinden gelmiş.

Hak ettiği değeri gişelerde görememesi üzse de en azından netflix'te bari hakkı verilse dedim izlerken. 

Hakan Puanı 8,5/10 

• Ay Çok Hoş 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...