İçeriğe atla

San Marino 2021 : Senhit & Flo Rida - Adrenalina

Uğur

Pinlenen İletiler

• Mustafa bu konunun başlığını San Marino 2021 : Senhit - Adrenalina olarak değiştirdi
  • Uğur pinned this konu
  • Uğur unpinned this konu

Şarkı burada mevcut. 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

İsrailden beklediğim etnik hafif ortadoğu tınılı şarkıyı San Marino'nun göndermesi şokunu yaşıyorum. Türkiye Yunanistan İsrail gibi ülkelerden gelebilecek bir şarkı olmuş. Ben çok sevdim. Umarım top 10 yapar. 

• Beğendim 4
  • Beğenmedim 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fuego ve 2000'li yıllar Eurovision şarkılarının karışımı gibi bir şey olmuş. Eğllenceli bir şarkı. Sarhat'tan daha iyi bi derece alır artık. Bu kadın 10 sene önce katıldığında ayaklı mikrofonla bile şarkı söyleyemiyodu nasıl hem dans edip hem şarkı söyleyecek merak ettim.

Her ulusal finalde şarkısı olan besteci ekibin tamamını bir araya getirmiş şarkı için. 10 tane yazarı var şarkının. Herkes bir kelime yazdı herhalde. 

Sahnelemesini Apayrı döneminde Hande Yener'le çalışan Luca Tommassini yapacakmış.

• Beğendim 1
  • Anırdım 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

San Marino aşmış kendini bak sen şunlara :D  beğendim cidden bu kadarını beklemiyordum açıkçası 

Bana da İsrail'i anımsattı ezgisi  İsrail'den duymadığımızı kimlerden duyuyoruz bravi 

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını San Marino 2021 : Senhit & Flo Rida - Adrenalina olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...