İçeriğe atla

Kıbrıs 2021: Elena Tsagrinou - El Diablo

Uğur

Pinlenen İletiler

• Uğur bu konunun başlığını Kıbrıs 2021: Elena Tsagrinou olarak değiştirdi
  • Uğur pinned this konu
  • Mustafa bu konunun başlığını Kıbrıs 2021: Elena Tsagrinou - El Diablo olarak değiştirdi
  • Uğur unpinned this konu
  • 1 ay sonra...

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Kıbrıs Rum Kesimi’nin devlet kanalı CyBC, Kasım ayında “El Diablo” adlı şarkısıyla Elena Tsagrinou’nun temsil edeceğini açıklamıştı.

Elena Tsagrinou sosyal medya hesabından şarkının 24 Şubat’ta yayınlanacağını açıkladı. Şarkının klip çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak.

“Bundan bir ay sonra, “El Diablo”nun video klibi elinizde olacak, klibin provalarına başladık ve gerçekten en yaratıcı, zorlu ve aynı zamanda güçlü bir an. Paylaşmak için sabırsızlanıyorum.”

Elena’nın şarkısı Jimmy Thornfeld, Laurell Barker, Oxa ve Thomas Stengaard tarafından yazılıp bestelendi bu isimler aynı zamanda “She Got Me”, “Only Teardrops” ve “You Let Me Walk Alone” gibi şarkıların yazarı ya da bestecisiydi. Şarkının konusu ise El Diablo kadar kötü birine aşık olmak.

Genç şarkıcı Eurovision sahnesi için daha önce 2014,2016 ve 2018 yıllarında Avusturya’nın sahnesini hazırlayan Marvin Dietmann ile çalışacak.

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Şarkı yayınlandı.  Bu kadından beklentim yüksekti ve beklentimi karşıladı. Aferin Güney Kıbrıs. Rakiplere bağlı olarak top 10 şansı veriyorum.

Tek eleştirim biraz etnik bir şeyler ekleselermis keşke.. 

• Beğendim 1
  • Beğenmedim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kesinlike farklı bir şarkı.sahnede fark yaratacaktır özellikle dansçılarla ve yapacağı şovla.Yalnız o mamam lalala kısmını sevmedim.sanki 2 farklı şarkı arasında geçiş yapıyorsun ve şarkının o çoşkusunu kaydebiyorsunuz.Birazda daha müziğe yüklenseler iyi olurmuş.Bu arada bu şarkının belli bir kısmını Lady gaga'nın bad romance adlı şarkıya benzettim.Düzenlemeyle işi farklı yerlere gidebilir.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...