İçeriğe atla

Arnavutluk 2021 : Anxhela Peristeri - Karma

Uğur

Arnavutluk 2021 : Anxhela Peristeri - Karma  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Bu şarkının üzerine tonlarca şarkı açıklandı, en fazla 12-13'e düştü bende. Senenin en iyi ballad şarkılarından benim için.

O "göbek atma arası" falan çok hoşuma gidiyor benim. Türk slowlarına benziyor zaten.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu senenin felaketi kamera açılarıyla sahnenin BOŞ gözükmesi, Moskova da sahne büyüktü ama yakın çekim çoktu, acaba bu prova ön gösterimi olduğu için mi böyle bilmiyorum, ülkelerden talep istek yok anladığım kadarıyla memnunlar. Arkadaki taç ışıklandırması güzeldi.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

illaki, 8 saat önce yazdı:

Bu senenin felaketi kamera açılarıyla sahnenin BOŞ gözükmesi

Bu sene seyirciler oturmalı alınacak alana. Sahnenin sağında ve solunda yer alacaklar. Sanırım uzak çekimler seyircileri de görüntülerin içine katmak için tercih edilmiş. İşin içine seyirciler de girince bu kadar boş durmayacak bence.

Hatta İsveç provasında seyircilerin durduğu alanlara da aydınlatma kullanmış. Şu an o koltuklar da boş olduğu için boş geliyor bize.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Züreyfa, 5 saat önce yazdı:

youtube'dan duman videosu indirip arka plana koymuşlar, kadın da önünde dikiliyo

Resmen youtube dan duma videosu indirmişler. İşte kanıtı : gerçek video

Provadaki video

• Anırdım 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 1 dakika önce yazdı:

Eskiden mankenmiş bu abla zaten. Manken-şarkıcılar kervanından. En kötü mankenliğe döner :ahaha:

Hımm, aydınlattığın için teşekkür ederim yavrum..

Bu Arnavutluk'un Epir bölgesindenmiş. Yunan asıllı olabilir.  Bunu da gereksiz bir bilgi olarak belirteyim.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bahadir27, 9 dakika önce yazdı:

Hımm, aydınlattığın için teşekkür ederim yavrum..

Bu Arnavutluk'un Epir bölgesindenmiş. Yunan asıllı olabilir.  Bunu da gereksiz bir bilgi olarak belirteyim.

Yeni avatarın yakıyo Bahadır :anirdim:

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...