İçeriğe atla

Hayat çok zor.

Chatigo

Pinlenen İletiler

selam arkadaşlar aranızda beni tanımayanlar varmış. fark ettim. çok normal iki seneden fazladır eurovision dünyasında yoktum. sebebi çok da önemli değil. ben çağatay 20 yaşındayım uludağ'da iktisat okuyorum. zamanım çoğu da bursa'da geçiyor haliyle. orada internet bağlantım yok bu sebeple çok sık aranızda olamayacağım.

Eurovisionu 2009'a kadar çok sıkı takip eden biriydim neredeyse bütün ülkelerin ulusal finallerini izlerdim. ama geçen yıl örneğin şarkıları final gecesi öğrendim 40küsür şarkıdan 15ini falan dinleyebildim. buraya da beran'ın tavsiyesi ile geldim. daha önce onunla bu tarz bir iş yapmıştık zaten.

bunların dışında, tiyatroya ve sanata gönülden bağlı biriyimdir. 10 yıla yakındır oyunculuk yapmaya çalışıyorum. son yıllarda fotoğraf ve kısa film işleriyle ilgilenmeye başladım. yazı da yazıyorum biraz. belki aranızdan birileri yazdıklarımı okumak ister.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
blog adresim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
bu da şu ana dek en ilgi çeken hikayem =)

bu arada müzik tarzımdan da bahsedeyim. indie, alternatif müziklerden hoşlanıyorum. hindi zahra, kimbra, ingrid michaelson, hanne hukkelberg bunlardan bazıları =)

bana ulaşabileceğiniz adresler blogumda mevcut. daha fazla detay isteyenler de özelden ulaşabilirler. hoşgeldim, hoşgeldiniz!

yarışmamız hayırlı uğurlu olsun! =))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Seni tumblr'da takip ediyormuşum haberin var mı?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

icinizdekiizlandalı benim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin...

Okuduğun, yazdığın tanıtım yazından fazlasıyla belli oluyor.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Başarılar...

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Hoş geldin çok uzun yazmışsın okuyamıycam

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

ne kadar üşengeçsin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 2 dakikanı almaz ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

• Ağzımızın Tadı Bozulmasın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Faceni Ver Ekleşelim Komşuuuuuuuuuuu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> HOŞGELDİN BU ARADA

Gizlenmiş İçerik

:clap:

Gizlenmiş İçerik

:clap:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sağol

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> tumblr'da vardı aslında.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...