İçeriğe atla

Eurovision 2018 Sunucuları Hakkında

Bahadir27

Pinlenen İletiler

Hoş döndün Bahadır

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

sunucular bence fecaat, espileri ve şovları zevk vermiyo :oyle:

Her sene aynı o. Soğuk espriler ile zaman geçirmeye çalışıyorlar. Bu esprileri her sene aynı kişi yazıyor bile olabilir.

Ama ben Filomenta'yı beğendim ya. Çok tatlı, sempatik bir kız. Issırası geliyo insanın.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sunucular hakkındaki tek düşüncem: gerçekten bunlardan 4 tanesine ihtiyacımız var mıydı ?

Çok haklı 1 tesbid.

Sunucular geçen senekilerden iyi bence. 2016 ile karşılaştıramayacak kadar kötüler ama. 2015 ve 2014 ayarında olduklarını söylemek mümkün. Bir tanesi hariç takılmadan, az aksanlı İngilizce konuşabiliyorlar fakat hiçbiri şaka yapamıyor. Bir tane bile insanı güldüren şaka yapamadılar. E o zaman yapmasınlar. Cem Yılmaz performansı beklemiyoruz ki illa sunuculardan. Kuralları anlatsınlar, 2-3 ESC bilgisi versinler yeter. Yapımcılar da illa komik sunucu istiyorlarsa, kadın programı sunucuları ve oyuncuları seçmek yerine, İngilizce bilen komedyenleri tercih etsinler lütfen.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok haklı 1 tesbid.

Sunucular geçen senekilerden iyi bence. 2016 ile karşılaştıramayacak kadar kötüler ama. 2015 ve 2014 ayarında olduklarını söylemek mümkün. Bir tanesi hariç takılmadan, az aksanlı İngilizce konuşabiliyorlar fakat hiçbiri şaka yapamıyor. Bir tane bile insanı güldüren şaka yapamadılar. E o zaman yapmasınlar. Cem Yılmaz performansı beklemiyoruz ki illa sunuculardan. Kuralları anlatsınlar, 2-3 ESC bilgisi versinler yeter. Yapımcılar da illa komik sunucu istiyorlarsa, kadın programı sunucuları ve oyuncuları seçmek yerine, İngilizce bilen komedyenleri tercih etsinler lütfen.

2014 iyiydi be, en azından ingilizce biliyorlardı, euron greyjoy reis vardı :evet:

tam 2015 minvalinde bu sene evet, nedir politik doğruculuk mudur 4 sunucu 4üde kadın, 4üde ingilizce konuşamıyor, hepsi birbirinden salak, 2017 ile hiçbiri kıyas götürmez onlar daha bi fecaat

son yılların en iyi sunucusu kuşkusuz petra, kimse de eline su dökemez, bence petrayı ithal edip birkaç sene sundursunlar, şarkıları isveçten alıyorsunuz sunucu mu alamıyorsunuz, hiiç

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2-3 sene önce sunucuları EBU, nereli olduğuna bakmaksızın seçsin demiştim de linç edilmiştim bu forumda. Düzgün sunucu görmek için İsveç'in kazanmasını mı bekleyeceğiz biz hep? Seneye BK kazansın da, Graham Norton izleyelim bir kere de.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2-3 sene önce sunucuları EBU, nereli olduğuna bakmaksızın seçsin demiştim de linç edilmiştim bu forumda. Düzgün sunucu görmek için İsveç'in kazanmasını mı bekleyeceğiz biz hep? Seneye BK kazansın da, Graham Norton izleyelim bir kere de.

:evet:

yiğidim delikanlım graham eurovision sahnesi görmeden ölmesin kaç yaşına geldi, müthiş olurdu onun sunuculuğunda izlemek, araya red chair falan alırdı, avustralyayla dalga geçerdi :hahay:

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

60. yıl kutlamalarında çok da başarılı değildi sanki Norton. Yaşlandı artık.

Aman o You Decide 'dan hallice bir organizasyondu zaten :bosverbosver:

Erevizyon'da öyle olmaz :hayirefendim:

araya red chair falan alırdı

Elenenleri öyle açıklasa ya :cokkomik:

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir tanesi hariç takılmadan, az aksanlı İngilizce konuşabiliyorlar fakat hiçbiri şaka yapamıyor. Bir tane bile insanı güldüren şaka yapamadılar.

Aksanlı olanı bilerek seçmişler. Böylelikle yerel olan ile kozmopolit olan arasında bir sentez kurarak hem Portekiz'in ulusal, hemde Eurovision'un evrensel niteliğini yansıtan bir nitelik kazandırmışlar. Ayrıca oldukça sempatik geldi bana Portekiz aksanlı İngilizce.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...