İçeriğe atla

Ukrayna 2019 : (Çekildi)

Uğur

Pinlenen İletiler

Maruv'a saçmasapan bir sözleşme hazırlamışlar. Eurovisiona gitmekten vazgeçsin diye resmen kölelik istiyorlar. Vize masraflarindan ekibinin tüm masraflarina kadar Maruv'un karşılaması, yarışmaya kadar istedikleri herhangi bir etkinlikte konser verme ve daha bir sürü saçmalık. Böyle giderse Maruv vazgeçmek zorunda kalacak.

Ayrıca Maruv başka ülkelerden kendilerini temsil etmesi için teklif almış. Ben olsam o teklifi kabul eder. Iyi bir derece alır ukraynaya gösterirdim başarımı.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Üzerinde çok büyük bir baskı bulunduğu için fazla zorlamıyor.

Aslında bütün sözleşmeleri kabul etti. Fakat sözleşmeler ne yazık ki Eurovision'a gitmesi için kesinlik kazandırmıyor. Bu sebeple ve kariyeri açısından çok sarsılmamak için çekilmiş.

2019'da sonunda iyi bir şarkı çıkmıştı ve favorimdi fakat onu da kaybettik. Rusya'yı bekliyorum... (sergey gel artık canım bitanem)

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkıya ısınmaya başlamıştım tam, kötü oldu. Bu arada neden suç Jamala'ya atılıyor anlamadım. Jamala'nın sorduğu saçma sapan soru dışında ilgisi yok bu olaylarla. Çekilmeden önce de böyle şeyler yaşanıyordu bunların ulusal finallerinde. Julia'ya yaptıkları da malum. EBU şöyle 1-2 sene katılım cezası verse, yapamazlar böyle şeyler aslında.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oguzhan, 24 dakika önce yazdı:

Philip Kirkorov, Jamala'nın Maruv'a karşı tavrı için "Jamala 2015'te Rusya'da New Wave Festivaline katıldığını unutuyor galiba" demiş ghvjbkn. Bundan sonra sen ve senin leş şarkılarının yanındayım yiğidim. :D 

Oha sen jamala hayraniydin

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur unpinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...