İçeriğe atla

Ukrayna 2019 : (Çekildi)

Uğur

Pinlenen İletiler

Ukrayna gerçekten Kırım krizinden beri acayip ırkçı bir ülkeye dönüştü. Sunucu ayrı sıkıştırıyor Jamala ayrı sıkıştırıyor Maruv'u Rusya konusunda. Basın konferasında sana Kırım kime ait diye sorsalar, cevabın ne olur diye soru mu olur? Hepsi kafayı yemiş. 

• Beğendim 1
  • Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maruv'un ses olarak performansını daha çok beğensem de şov olarak yarı finaldeki şovu tercih ederim kesinlikle. Şarkının havasını almış götürmüş sanki bu şov. Bir de şarkıda değişiklikler var gibi melodi vs. Elektro gitarlı kısım hiç olmamış ama yine de tabi ki bu gecenin açık ara en iyisi ve seçilmesi gerekeni Maruv.

Betfair Maruv diyorsa kesin kazanamaz :D 

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oguzhan, Şimdi yazdı:

Kırk yılın başı İsveç dışında bir ulusal final izleyeyim dedim, içim bayıldı. 2 saat oldu yarışma başlayalı daha 4 şarkı çıkabildi ya. Kaçta bitiyor bu? :D

Bunların çok garip huyları var. Canlı yayına ara verip bekliyorlar falan. 6 şarkıyı 6 saatte anca bitirirler :D 12 yi bulur bitmesi

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kazka da ayrı bir cins çıktı. Dünyanın eleştirisini aldınız yarı finalde. İnsan finale az üstüne bir şey koyarak gelir. En tırt katılımcılar bile şovunu değiştirdi final için. Hala aynı saçma şov, zayıf vokal. Yılın bir diğer balonu. 

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oguzhan, 4 dakika önce yazdı:

Yok hala recap dönüyor. Ondan önce de kazanan şarkıyı Eurovision'a yollamak zorunda değiliz minvalinde şeyler konuşuluyordu. Öyle leş bir ulusal final. 

Daha önce yapmışlıkları var. Belli olmaz valla bunların ne yapacakları. :hahay:

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur pinned this konu
  • Uğur unpinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...