İçeriğe atla

Ukrayna 2019 : (Çekildi)

Uğur

Pinlenen İletiler

Ukrayna Kanalı açıklama yapmış. Sözleşme katılım şartına uygunluk sağlanıyorsa MARUV Eurovision'a gidebilir diye. ABİ KAZANDIKTAN SONRA MI AKLINIZA GELDİ SÖZLEŞME KATILIM ŞARTLARI???? 

Kırk yılı bir favorimiz kazandı onu da göz göre göre elimizden alıyorlar ya. 

• Beğendim 1
  • NE 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oguzhan, Şimdi yazdı:

Ukrayna Kanalı açıklama yapmış. Sözleşme katılım şartına uygunluk sağlanıyorsa MARUV Eurovision'a gidebilir diye. ABİ KAZANDIKTAN SONRA MI AKLINIZA GELDİ SÖZLEŞME KATILIM ŞARTLARI???? 

Kırk yılı bir favorimiz kazandı onu da göz göre göre elimizden alıyorlar ya. 

Sözleşmede "Rusyada konser vermemek" gibi bir madde yoktur herhalde :D 

Maruv'u bir şekilde vazgeçirirlerse ya da kendileri göndermezse büyük aptallık ederler. 2.olan Freedom Jazz grubunu gönderirler ve onlar da yarı finalde elenerek ukrayna tarihinde bir ilki gerçekleştirirler.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kanalın açıklaması:  "Tüm yarışmacılara final öncesi imzalatılan sözleşme gereği Eurovision katılımcımızın sözleşmenin şartlarını yerine getirip getirmediği kontrol edilecek ve temsilcimiz kontrol sonrası açıklanacak."

Geçmiş olsun. Ukrayna Maruv'u göndermez hayatta. 

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geri döndüklerinden beri ülkeyi karıştırmıyordu bunların ulusal finalleri, özlerine dönmelerine sevindim. Bununla birlikte çekilen yarışmacı yerine davet usulü yarışmaya aldıkları ve son dakika şarkı yaptırdıkları bir isme kazandıktan sonra böyle davranmaları, tam da Ukrayna'ya yakışan bir iş. Julia'yı ülkeye almadı bunlar, Maruv'u elektrikli sandalyeye bağlamasınlar da, ona da razıyım. Yazıktır, günahtır yahu.

• Beğendim 1
  • Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur unpinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...