İçeriğe atla

Fransa 2019 : Bilal Hassani - Roi

Uğur

Fransa 2019 : Bilal Hassani - Roi  

8 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Uğur, 1 dakika önce yazdı:

Allahtan Avrupa'nın hatrı sayılır bi kısmı Fransızca anlamayacak, bu ne böyle Bilal'in İngilizce nakarattan farksız, lise terk. 

:tovbeyarabbi:

bence çok sade bir dille babaya özlemi anlatması güzel

bilmiyorum ben belki kendi yaşantımdan dolayı öyle düşündüm

babam yaşasaydı onunla şarkı söylemeyi dans etmeyi çok isterdim

bu yüzden çok sevdim sanırım 

• Beğendim 2
  • Üzdün 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çekişme severim :bitchdont:

Geçen sene de ''Mercy'' ve ''Eva'' çekişmesi vardı. Ama iki taraf da iyiydi o zaman. Bu sene baya yavan olacak gibi. Seemone'un şarkısını merak ediyorum, fakat ilk yarı finalde yaptığım gibi ikinci yarı finalde de şarkıları dinlemeden izleyeceğim yayını. Haydi haftaya görüşürüz!

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2. hafta şarkıları;

Doutson - Sois un bon fils: Tam versiyonu henüz yayımlanmamış. Pek Eurovisionluk bir şey değil. Pek sevdiğimi söyleyemeyeceğim.

Emmanuel Moire - La promesse: Hoşumsu ama oldukça iddiasız bir şarkı. Tekdüze ilerliyor.

Gabriella - On cherche encore (Never Get Enough): E bu güzelmiş. Neden kimse bunu konuşmuyo?

Noémie - Ma petite famille: İlgi çekici bir şekilde başlıyor ama sonrası çok tekdüze.

Philipelise - Madame la paix: Eh, uzadıkça uzuyor.

Seemone - Tous les deux: İyi bir performansla Fransa'ya iyi bir derece getirebilir. Güzel ve sade bir Fransız balladı. Babasıyla alakalı bir ballad olması geçen senenin Almanya'sını getirdi aklıma.

The Divaz - La voix d'Aretha: Aretha Franklin'e falan yazılmış herhalde. Pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim şarkıyı. Harmonileri iyiyse, oradan kurtarabilirler.

Tracy de Sá - Por aqui: Haftaya bir tek benim "çok kötü değildi" diyeceğim şarkı bu sanırım. Sürpriz bir performansla finale çıkabilir ama 0 da çekebilir.

Ugo - Ce qui me blesse: Hoş bu da. Nakarat "Sikime bile" diyor gibi gelmeseydi daha iyiydi tabii ama bu sadece Türk dinleyiciler için bir sorun.

İlk dinleme sonrası sıralamam;

1. Gabriella
2. Seemone
3. Ugo
4. Noémie
5. Emmanuel Moire
6. Philipelise
7. Tracy de Sá
8. The Divaz
9. Doutson 

Sonuç: Gabriella ve Seemone ulusal finalin en iyi iki ismi. Geri kalanlar (1. YF'den gelen finalistler de dahil) son sıralarda kalır Eurovision'da.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını Fransa 2019 : Bilal Hassani - Roi olarak değiştirdi
  • Uğur pinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...