İçeriğe atla

Fransa 2019 : Bilal Hassani - Roi

Uğur

Fransa 2019 : Bilal Hassani - Roi  

8 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

İkinci yarı finalden de adam akıllı 1-2 şarkı çıkmazsa bu sene Destinasyon'dan dinleyebileceğim şarkı çıkmayacak resmen.

Geçen sene ne güzeldi: Madame Monsieur, Max Cinnamon, Lisandro Cuxi, Malo, Emmy... Hepsini dinliyorum arada açıp hala. 

Fransa bu sene gerçekten fazla boşlamış. Birleşik Krallık bıkkınlığı gelmiş üstüne. 2-3 senedir ilk 10'a giriyorlar ya, fazla geldi bu kadar ilgi alaka herhalde. 

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 1 dakika önce yazdı:

İkinci yarı finalden de adam akıllı 1-2 şarkı çıkmazsa bu sene Destinasyon'dan dinleyebileceğim şarkı çıkmayacak resmen.

Geçen sene ne güzeldi: Madame Monsieur, Max Cinnamon, Lisandro Cuxi, Malo, Emmy... Hepsini dinliyorum arada açıp hala. 

Fransa bu sene gerçekten fazla boşlamış. Birleşik Krallık bıkkınlığı gelmiş üstüne. 2-3 senedir ilk 10'a giriyorlar ya, fazla geldi bu kadar ilgi alaka herhalde. 

BK'nın değiştirdiği Eurovision ekibinin nerede çalışmaya başladıkları belli oldu https://www.readersdigest.co.uk/media/images/tumblr_nf1g2lwcty1qkoeepo1_500.gif

• Yarıldım 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Seemone'nin şarkısının ingilizce halini yazıcam nakaratının. türkçe hali biraz saçma duruyo. babasına yazmış şarkıyı anladığım kadarıyla yaşamıyor babası

sing

sing if you want

sing like (how)  you can

but sing with me

dance

dance if you want

dance like (how) you can

but dance with me

papa (dad)

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fabien, Şimdi yazdı:

sing

sing if you want

sing like (how)  you can

but sing with me

dance

dance if you want

dance like (how) you can

but dance with me

papa (dad)

Allahtan Avrupa'nın hatrı sayılır bi kısmı Fransızca anlamayacak, bu ne böyle Bilal'in İngilizce nakarattan farksız, lise terk. 

:tovbeyarabbi:

• Beğendim 2
  • Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını Fransa 2019 : Bilal Hassani - Roi olarak değiştirdi
  • Uğur pinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...