İçeriğe atla

Fransa 2019 : Bilal Hassani - Roi

Uğur

Fransa 2019 : Bilal Hassani - Roi  

8 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Lautner - J'ai pas le temps: Arkadaki kaykacılar ne yapıyordu, anlamadım. Kafa sesine çıkamayacaksan, kafa sesli şarkı okuma. Bir de çok uyumsuzlar birbirleriyle. Uzun saçlı kemanını alırken görmeyelim diye kısa saçlı sahnenin diğer tarafına yürüdü. Her şeye rağmen kemanı alana zoom yapan Fransız rejisini dürüstlüğünden dolayı tebrik ederim.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Züreyfa, Şimdi yazdı:

Bu sona kalan şarkının gecenin sonuncusu olacağını düşünüyordu herkes.

Onca rezalet performanstan sonra mı? Daha kötüsü nasıl olabilir diye düşünmeye başladım şu an.

• Beğendim 2
  • Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

9. Mazy

E bu sahneleme bildiğin Mariette - For You. Tiple ne alakasız bi şarkı, elit bi ballad okuyacak tip var kadında ama, neyse. Reji iyi çalışmış ama, fade in fade out geçişler güzel durmuş. Keşke tahta kutuya vurup duracağına Gülseren gibi bi darbuka alaymış kolunun altına, komik olmuş o kısmı. Sonuncu olur mu bilemem ama, finale kalamayacağı kesin gibi. Canlı performansı da bir fecaatti.

• Beğendim 1
  • Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını Fransa 2019 : Bilal Hassani - Roi olarak değiştirdi
  • Uğur pinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...