İçeriğe atla

Hollanda 2013 : Anouk - Birds

Uğur

PUANINIZ?  

1 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 175
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

1968li mi acaba dedik.

öyle olsa bile olmuyor ki

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

[/img]

Anouk'un yeni albumu "Sad Singalong Songs" 17 Mayis'ta yayinlaniyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Son zarfa kalinca Sirbistan mi acaba diye dusundum, Avrupa'ya kufurler yagidrdim bir Anouk'u sigdiramadiniz finale diye. Cok korktum. Hollanda yillar sonra finalde hem de muhtesem bir sarkiyla. Fakat Anouk'un performansini sonuk buldugumu soylemeliyim, bekledigim kadar etkileyici bir performans olmadi, hatta sarkinin onune gecmeliydi performans bana gore, cunku karsimizda yillarin Anouk'u duruyor. Finalde umarim daha iyi olur.

Bu arada kur'a cekimlerinde cok tatliydi hareketleri. "Herkes ilk kismi da cekse, ikinci kismi da cekse seviniyor, anlamadim ben bu isi" seklinde dalga gecisi de superdi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Vokal performansı kötüydü, finale düzelir umarım. Şarkının sönük kalmasına sebep oldu çünkü bu. Bu şarkının güzel bir vokal performansıyla favorim olması için gölge taklidi yapan dansçılara, uçuşan eteklere, sahneye gelen devlere falan ihtiyacı yok. Sadeliğin güzelliğini kanıtlıyor adeta şovsuzluk. Dediğim gibi ama, vokal performansı düzelmeli. Düzelirse iyi bir derece gelir Hollandaya, düzelmezse gelmez.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sona bırakması kötü oldu nasıl yaw dedim rezil oldu kadın dedim

Ayrıca Hollanda da ders alıp bundan sonra adı minimum 5 insan tarafından duyulmuş şarkıcılar seçsin plz

Bir sey anlamadim bu yorumdan. Anouk'un adini sadece 5 insan mi biliyomus?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Olumlu mu olumsuz mu bu son cumle?

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sona bırakması kötü oldu nasıl yaw dedim rezil oldu kadın dedim

Ayrıca Hollanda da ders alıp bundan sonra adı minimum 5 insan tarafından duyulmuş şarkıcılar seçsin plz

Bir sey anlamadim bu yorumdan. Anouk'un adini sadece 5 insan mi biliyomus?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Olumlu mu olumsuz mu bu son cumle?

Gizlenmiş İçerik

Küfür ettim de aslında

Gizlenmiş İçerik

Ya diyorum ki Hollanda hep adı sanı duyulmamış adamlar yollayıp yarı finalde eleniyo ya, ünlü birini gönderdi finale çıktı bundan sonra da ders alıp ünlü yollasın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...