İçeriğe atla

Hollanda 2013 : Anouk - Birds

Uğur

PUANINIZ?  

1 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 175
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

cidden fazla erken oldu gibi...alışık degiliz bunlara

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> umarım şarkısı geç cıkar etkisini yitiriyor çünkü erken cıkınca..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence temsil edecek sarkicinin erken duyurulmasinda bir problem yok; eger bu sarkici yayinci kurulus baskisiyla belli bir tarihe kadar sarkiyi/sarkilari yetistirmek icin zorlanirsa problem orada basliyor. Bana kalsa sarkicilar Eylul, Ekim aylarinda belirlenip aciklanmali, sarkicilara da 4 - 5 aylik bir surec verilmeli, sarkilar da baharda aciklanmali. Ama yayinci kuruluslar 1 - 2 ayi zor veriyorlar, 3 sarki bekliyolar sonra da ortaya malca isler cikiyo, sarkici "iyi sarkici"ymis neye yarar sonra? (TRT icin konustum, digerlerini bilemem)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya şu Anouk'u bir ben çok sevemedim sanırım. Hani burada yarıştığı şarkısı fena değildi ama kesinlikle ve kesinlikle Eurovisionluk degil. Gerçi pek şarkılarını dinlemiş sayılmam. Ama ben Hollanda'nın bu yıl da bir farklılık yaratacağını sanmıyorum. Ha belki isim faktörü sayesinde finale çıkar ama tahminimce iyi bir derece alamayacak. Tabiki de şarkıyı dinlemeden ön yargılar konuşur sadece. Bekliyoruz bakalım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Anouk kim ki ya? Ben tanımıyorum, tanınan bi sarkıcı mıymıs Avrupa'da?

Avrupa'da çok tanınıyor. http://eurovisiontime.com/forum/konu-Netherlands-22-Anouk-I-m-A-Cliche.html?highlight=Anouk ETSC'de bile yarıştı.

ETSC'de yarısmıstı hatırlıyorum. İddialı gelir mi o acıdan sordum. Benim Patricia Kaas'ım da çok tanınıyordu sonucta. Guzelim sarkısıyla 8. oldu

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

[align=center]Anouk şarkısının ismini açıkladı "Birds Falling Down"[/align][align=center]

[/align][align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align][align=center]

[/align][align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Hollanda şarkısının bir kısmını yayınladı[/align]

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...