İçeriğe atla

Danimarka 2013 : Emmelie De Forest - Only Teardrops

Uğur

PUANINIZ?  

39 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 423
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

• 2 hafta sonra...

Ulusal finaller arasında en iyi ulusal finale sahip üç ülke arasında bence Danimarka. Geçen seneki finali hatırlıyorum da resmen neredeyse tüm şarkıları beğenmiştim. Keşke Soluna yerine Karen Viuff*Universe ya da Jesper - Take our hearts falan kazansaydı. Yda Ditte Marie - Owerflow falan. Derece garantiydi işte o zaman. Soluna da çok hoştu ama işte sönük kaldı biraz. Bu sene sık olarak takip edecegim yine DMGP'yi..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center]DMGP Üç Hanımın Elinde

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Danimarka'nın ulusal finali olan Dansk Melodi Grand Prix'in bu seneki sunucuları Sofie Lassen-Kahlke, Louise Wolff ve Lise Rønne oldu.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]DMGP Üç Hanımın Elinde

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Danimarka'nın ulusal finali olan Dansk Melodi Grand Prix'in bu seneki sunucuları Sofie Lassen-Kahlke, Louise Wolff ve Lise Rønne oldu.[/align]

Ben daha önce duyurdum

Gizlenmiş İçerik

:haha:

Gizlenmiş İçerik

:haha:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Danimarkadan new tomorrow gibi şarkılar bekliyorum geçen seneki bana göre iğrenç şarkı yı gördüler

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

[align=center]26 Ocak 2013 tarihinde Hernin şehrinde yapılacak olan "Dansk Melodi Grand Prix" için tasarlanan sahne planı.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Danimarka ulusal finaline katılmaya hak kazanan isimler 1 Kasım'da açıklanacaktı. Var mı duyan bilen?[/align]

Dur Danmarks Radio'dan bakayım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]26 Ocak 2013 tarihinde Hernin şehrinde yapılacak olan "Dansk Melodi Grand Prix" için tasarlanan sahne planı.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

benim çok hoşuma gitti güzelmiş

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Her sene çok güzel bir sahne yapıyorlar. Bu sene de harika bir şov olacak eminim. Bakalım bilmediğim bir sanatçı çıkacak mı. Çok merak ediyorum kimler yarışacak.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Dansk Melodi Grand Prix![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Danimarka Resmi Televizyon Kanalı (DR), 16 Ocak 2013'te yapacağı basın toplantısı ile Dansk Melodi Grand Prix'e katılacak şarkıcıları, söz yazarlarını ve şarkıları tanıtacak...

Aynı zamanda DMGP'e Johnny Logan, Brotherhood of Man ve Herreys de katılacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...